Strona główna » 1st Oldenburg Online Foal Auction: Gwiazdy przyszłości

1st Oldenburg Online Foal Auction: Gwiazdy przyszłości

Czy szukasz obiecującego talentu, z potencjałem, który sprosta wymagającym parkurom? Jesli tak, nie możesz przegapić 1st Oldenburg Online Foal Auction 15 maja!

Odkryj ekskluzywną kolekcję starannie wyselekcjonowanych źrebiąt skokowych o topowej genetyce, pochodzących z elitarnych rodzin żeńskich, spokrewnionych ze utytułowanymi końmi skokowymi i pochodzących po legendarnych ogierach. W kolekcji, każdy znajdzie dla siebie oldenburski młody talent.

Zwycięzca konkursu Pucharu Narodów El Balou to mój wuj

Cordoba (Chaccothage Blue PS – Ogano – Balou du Rouet) to nowoczesna, długonoga klaczka z rodziny znanej ze swoich sportowych koneksji. Ojciec, Chaccothage Blue PS to syn ojca mistrzów, ogiera Chacco-Blue, ponadto w jego rodowodzie odnajdziemy takie gwiazdy jak Conthargos czy Argentinus. Matka klaczk, Olympia S to pełna siostra oldenburskiej czempionki klaczy, sprzedanej do Meksyku klaczy Jova OLD. Półbrat klaczy, El Balou OLD (Eldorado van de Zeshoek) startując w irlandzkich barwach wygrał konkurs Pucharu Narodów w Wellington (David O’Brien, IRL).

Więcej informacji o klaczy Cordoba TUTAJ

Cordoba po Chaccothage Blue PS
Cordoba po Chaccothage Blue PS

Babka to siostra czterech skoczków poziomu 1.40 m

Kalle Cool (Karajan – Big Star – Cento) to bardzo typowy, długonogi, a jednocześnie atletyczny ogierek, obdarzony świetnym galopem – w przyszłości prospekt na ogiera hodowlanego. Ojciec startuje z powodzeniem w międzynarodowych konkursach do poziomu 1.55 m włacznie (Marco Kutscher, GER)Sire Karajan is currently impressing with successes in 1.55 m jumping competitions under Marco Kutscher. Babka źrebięcia, Centina to siostra aż czterech koni poziomu 1.40 m i wyżej, w tym startujących w konkursach 1.60 m wałacha Qualidam po Quality Touch Z (jVladimir Tuganov), PLE, oraz klaczy Randon Pleasure po For Pleasure (Stephanie Macieira, BRA).

Więcej informacji o Kalle Cool TUTAJ

Kalle Cool po Karajan
Kalle Cool po Karajan

Klasowy syn Casallco

Chester (Casallco – Lord Pezi – Landadel). Ojciec, Casallco to ogier z bardzo dobrą międzynarodową karierą na poziomie Grand Prix (Philip Rüping) i jednocześnie syn legendarnego ogiera Casall. Matka, klacz Whitney to półsiostra licencjonowanego Checkland po Check In i sprawdzonej w sporcie do poziomu 1.40 m klaczy Escada po Grandeur (Marcel Braitinger).

Rodzina klaczy Jonande, z której pochodzi Chester jest dobrze sprawdzona w hodowli. Pochodzą z niej takie konie skokowe poziomu 1.40 m i wyżej jako Quinton (Quality), Aquarell PW, Aquino i Jackie, (wszystkie po Argentinus).

Z tej samej rodziny pochodzą również konie startujace na arenie międzynarodowej takie jak: Bacardi OLD po Balou du Rouet(Marc Bettinger), czy Cool Hand Luke po Contendro I (Markus Beerbaum).

Więcej informacji o ogierku Chester TUTAJ

Chester po Casallco
Chester po Casallco

Kontakt w sprawie aukcji 

Licytacja 1st Oldenburg Online Foal Auction trwa. Finał aukcji zaplanowano na środę, 15 maja od godziny 19.00. Aukcja odbywa się w formule ONLINE na platformie HORSE24. By uczestniczyć w licytacji konieczne jest posiadanie ważnego konta na wspomnianej platformie. Licytuj TU

Dyrektor Oldenburger Pferde-Vermarktungs GmbH:
Roland Metz: +49(0)171-4364651 lub metz.roland@oldenburger-pferde.com

Konie ujeżdżeniowe
Thomas Rhinow: +49(0)172-9748487 lub rhinow.thomas@oldenburger-pferde.com
Daniel Pophanken: +49(0)175-2930926 lub pophanken.daniel@oldenburger-pferde.com

Konie skokowe:
Philip Bölle: +49(0)171-1893792 lub boelle.philip@oldenburger-pferde.com
Benjamin Stratmann: +49(0)151-54408395 lub stratmann.benjamin@oldenburger-pferde.com

© Informacja prasowa Oldenburger Pferdezuchtverband, fot. OLD Art

eurobreeding

Back to top