Strona główna » Cavaliada Horse Auction 2022 – ruszył nabór koni

Cavaliada Horse Auction 2022 – ruszył nabór koni

Właśnie wystartował nabór koni do tegorocznej edycji Cavaliada Horse Auction 2022 – aukcji młodych koni skokowych, która odbędzie się podczas Cavaliady w Poznaniu. Jak zgłosić swojego konia i jakie warunki należy spełnić?

Organizatorzy: Grupa MTP i Baborówko Horse Auctions postanowili, że tegoroczna edycja aukcji odbędzie się w piątek 16 grudnia o godzinie 21.00, po zakończeniu konkursu potęgi skoku w ramach CAVALIADA Poznań 2022

Podobnie jak w roku ubiegłym w katalogu aukcyjnym znajdą się 2 i 3-letnie konie skokowe (roczniki 2019 i 2020), zarejestrowane w polskich i zagranicznych księgach stadnych. 

Jak zgłosić swojego konia?

Zgłoszenia zawierające rodowód, zdjęcie i film zgłaszanego konia prosimy przesyłać na adres auctions@baborowko.pl w terminie do 25 października 2022 r. W pierwszym etapie selekcji, która przebiega w formule „online” mogą brać udział klacze, ogiery i wałachy skokowe urodzone w 2019 i 2020 roku, zarejestrowane w księdze zrzeszonej w WBFSH.


Konie, który pomyślnie przejdą pierwszy etap selekcji wezmą udział w sesji fotograficznej i video, która odbędzie się 3 i 4 listopada w Baborówku. Konie wyselekcjonowane do udziału w aukcji zostaną poddane kompleksowym badaniom weterynaryjnym, obejmującym m.in. 14 zdjęć RTG, endoskopię i szczegółowe badanie kliniczne.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie pod numerem +48 606 875 999 Pokaż mniej

© Eurobreeding.com, fot. Cavaliada Horse Auction

eurobreeding

Back to top