Strona główna » Czempionat w skokach luzem Galiny 2022 – termin zgłoszeń

Czempionat w skokach luzem Galiny 2022 – termin zgłoszeń

30 października upływa termin zgłoszeń koni do udziału w Czempionacie w skokach luzem, który 8 listopada odbędzie się w Stadninie Koni Galiny. Tego samego dnia, po zakończeniu czempionatu odbędzie się polowa próba dzielności klaczy.

Do udziału można zgłaszać konie z roczników 2019 i 2020 zarejestrowane zarówno w polskich jak i zagranicznych księgach stadnych.

Gdzie się zgłosić?

Zgłoszenia są przyjmowane mailowo pod adresem biuro@konie.olsztyn.pl

Koszt udziału

150 zł (wpisowe 50 zł + boks 100 zł)

Jak będą oceniane konie?

Sędziowie będą oceniali galop i skoki. Przy czym ocena za skoki zostanie pomnożona x 2. W ocenie skoków sędziowie uwzględniają: technikę skoku (technika przednich i zadnich nóg, praca grzbietu), odbicie, możliwości, elastyczność, ostrożność.

Polowa próba dzielności klaczy

Klacze poddawane próbie dzielności, oprócz skoków w korytarzu zostaną zaprezentowane pod siodłem oraz poddane tzw. testowi obcego jeźdźca. W próbie mogą uczestniczyć klaczy 3-letnie i starsze, pod warunkiem że nie startowały w zawodach (dotyczy klaczy 4-letnich i starszych).

© Eurbreeding.com, fot. Oliwia Chmielewska 2022, na zdjęciu jeden z ubiegłorocznych zwycięzców Call Me Luna Z po Comilfo Plus Z

eurobreeding

Back to top