Strona główna » Dresażowe talenty w świetle reflektorów

Dresażowe talenty w świetle reflektorów

Źrebięta przejmują scenę! Odkryj swoją przyszłą gwiazdę podczas pierwszej w tym roku aukcji źrebiąt online – 1st Oldenburg Online Foal Auction, której finał zaplanowano na środę, 15 maja.

Oferta Pierwszej Oldenburg Online Foal Auction składa się z 20 starannie wyselekcjonowanych źrebiąt, pochodzących z pierwszoligowych rodzin żeńskich, blisko spokrewnionych z gwiazdami sportu i pochodzących po legendarnych ogierach. W tej kolekcji, z pewnością każdy miłośnik koni, znajdzie obiecujący, oldenburski talent na przyszłość.

Ze znanej rodziny koni klasy Grand Prix

Poznajcie ogierka Victor (V-Power – Baron (DK) – Bretton Woods). Ten ekspresyjny, młody artysta sztuki dresażu pochodzi z pierwszego rocznika źrebiąt syna Viva Gold, ogiera V-Power. Babka, Berlinale to siostra uznanych ogierów: Ehrengold MJ po Ehrentusch (poziom Grand Prix, jeździec Matthias Bouten) oraz Decanto po De Niro (poziom Intermediaire I, jeździec Jessica Reinauer), a także innych gwiazd poziomu Grand Prix, konia Don Romantic(Laura Blackert) i Harmony’s Scout S po Scolari (Michael Klimke). Z tej samej rodziny pochodzą również takie konie jak Mistrz Europy From Dissertation by Don Crusador (Semmieke Rothenberger) oraz licencjonowane ogiery Grundstein I i II by Graphit oraz Ramiro As po Ramiro. Więcej informacji o ogierku Victor TUTAJ

Victor po V-Power
Victor by V-Power – Baron (DK) – Bretton Woods

Kuzynka gwiazdy konkursów Grand Prix, First-Step Valentin

Bonne Chance (Bon Courage – Dimaggio – Don Gregory). Ojciec, Bon Courage jako trzylatek był srebrnym medalistą Bundeschampionatu w kategorii 3-letnich ogierów. W rodowodzie klaczki znajdziemy wciąż poszukiwaną krew ogiera Donnerhall przez ogiery Dimaggio i Don Gregory.

Z tej samej rodziny wywodzą się również licencjonowane ogiery Diamond Ruby (Diamond Hit) i Extasy po Ehrenwort oraz zwycięzca konkursów Grand Prix, uczestnik Finału Pucharu Świata, First-Step Valentin by Vitalis (Larissa Pauluis)
Więcej o Bonne Chance TUTAJ

Bonne Chance
Bonne Chance by Bon Courage – Dimaggio – Don Gregory

Córka Bundeschampiona, ogiera Escanto PS!


Emelie (Escanto PS – Fürstenball – Lanciano). Escanto PS skrzyżowany z krwią ogierów Fürstenball and Lanciano. Matka Farah Diba to siostra gwiazdy aukcji w Vechcie, konia Fürst Pückler po Fürst Romancier sprzedanego do Szwecji. Trzecia matka, Rheinprinzess to siostra dwóch utytułowanych koni poziomu S.

Z rodziny pochodzą również takie konie jak uznany ogier i koń poziomu Intermediaire I Etro by Escolar (Anush Agarwalla), klacz z powodzeniem występująca na poziomie konkursów Św. Jerzy – Sweet Carolina po Sir Donnerhall I (Philipp Hess) oraz Hot Vino by Hotline (Christine Nolden) i licencjonowany Eastwood po Escolar. Więcej informacji o Emelie TUTAJ.

Emelie Escanto PS
Emelie by Escanto PS – Fürstenball – Lanciano

Całą kolekcję można znaleźć TUTAJ

Licytacja rozpocznie się w niedzielę, 12 maja o godzinie 12.00. Finał aukcji zaplanowano na środę, 15 maja od godziny 19.00. Aukcja odbywa się w formule ONLINE na platformie HORSE24. By uczestniczyć w licytacji konieczne jest posiadanie ważnego konta na wspomnianej platformie.

Kontakt w sprawie aukcji

Dyrektor Oldenburger Pferde-Vermarktungs GmbH:
Roland Metz: +49(0)171-4364651 lub metz.roland@oldenburger-pferde.com

Konie ujeżdżeniowe
Thomas Rhinow: +49(0)172-9748487 lub rhinow.thomas@oldenburger-pferde.com
Daniel Pophanken: +49(0)175-2930926 lub pophanken.daniel@oldenburger-pferde.com

Konie skokowe:
Philip Bölle: +49(0)171-1893792 lub boelle.philip@oldenburger-pferde.com
Benjamin Stratmann: +49(0)151-54408395 lub stratmann.benjamin@oldenburger-pferde.com

© Informacja prasowa Oldenburger Pferdezuchtverband, fot. OLD Art

eurobreeding

Back to top