Katalog ogierów

Zinedine
nasienie świeże

Guidam - Heartbreaker- Burggraaf

Przeznaczenie: skoki

Zinedine

Właściciel

Beerbaum Stallions – Nasienie dostępne w Anawet
Maść: kasztanowata
Wzrost: 168
Data urodzenia: 2004
WFFS: negatywny
Licencja: WESTF, RHEIN, OS, HANN DSP, HOLST, SF, SWB, AES, PZHK
Guidam
Quidam de Revel
Fougere
Jalisco B
Dirka
Venutard
Bagatelle
Unadonja
Heartbreaker
Prima Donja
Nimmerdor
Bacarole
Burggraaf
Fadonja

Zinedine to koń o doskonałych korzeniach, pełnych skokowych sław, cechujących się tym co najlepsze w sporcie. Błyskawiczny refleks, nieograniczony zakres i bardzo ostrożna technika to cechy charakterystyczne dla tego ogiera. Zinedine zrobił naprawdę spektakularny debiut jako ogier. Początki sportowej początkowej rywalizacji miały miejsce na polskich parkurach, następnie Zinedine został starannie przygotowany przez Ludgera Beerbauma do startu w wyższych kursach. Od 2014 roku jego kariera nabrała zdecydowanego rozpędu. W obliczu zażartej konkurencji, Zinedine zajął drugie miejsce w Grand Prix w Paryżu i Londynie, piąte miejsce w Grand Prix Szanghaju, udowadniając jego nieograniczony talent. Później Zinedine wygrał World Cup w Zuerich, uczestniczył w CSI5 * w St. Gallen oraz w CSI4 * w Wiesbaden. 

Jego ojciec ogier Guidam, synem legendarnego Quidam de Revel i odniósł międzynarodowy sukces wraz z Ericiem van der Vleutenem. Dał wiele utalentowanego skokowo potomstwa: Ninja la Silla (srebro olimpijskie 2008 i złoty medal Mistrzostw Europy 2011) oraz Authentic (brąz Igrzysk Olimpijskich 2008). W 1996 roku Guidam został uznany przez KWPN Ogierem Roku.

Matka Zinedina – Unadonja odniosła sukcesy sportowe, biorąc udział w konkursach do poziomu 145 cm pod Shane Sweetnam. Ojciec matki og. Heartbreaker to legendarny ogier, ojciec i dziadek niezliczonej ilość wybitnych koni. 

Już pierwszy rocznik źrebiąt po Zinedine wyłonił zwycięzcę licencjonowania w Vechcie, który później otrzymał nagrodę główną w wysokości 215 000 euro. Wśród jego 11 licencjonowanych synów jest zwycięski ogier Zinedream, który wywołał ogromny entuzjazm podczas skoków luzem oraz Joker l’Enclos de l’Ange. Zazou, który dotarł do ostatniego ringu czempionatu niemieckiego źrebiąt, został sprzedany za wysoką cenę na aukcji w Oldenburgu. Coraz liczniejsze potomstwo urodzone w Polsce także zajmuje czołowe lokaty na wystawach i czempionatach. II czempionką wielkiego czempionatu źrebiąt w Polsce została córka Zinedine-Che Guevary.

Rodzaj krycia

Nasienie mrożone
1500€ netto/dawka
Nasienie świeże
750€+750€
Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top