Katalog ogierów

Chaman JP
nasienie świeże

Contendro I - Diarado - Campari M

Przeznaczenie: skoki

Chaman JP

Właściciel

Jerzy Pandel
Maść: ciemno-gniada
Data urodzenia: 2019
Licencja: AES
Contendro I
Contender
Bravo
Calypso II
Gofine
Reichsgraf
Ofarim
Chanel-M
Diarado
Capri
Diamant de Semilly
Roxette I
Campari M
Classic Velvet Brown


Chaman JP to bardzo obiecujący, młody ogier, mocnej budowy. W skoku łączy niezwykłą siłę i dynamikę, ponadto zachwyca wspaniałą techniką oraz odwagą. W ruchu wyróżnia go elastyczność i obszerność we wszystkich chodach. W parkurze pokazuje ogromne możliwości skokowe. Chaman JP cechuje się opanowaniem i chęcią współpracy z jeźdźcem.
Jego ojcem jest Contendro I – wybitny reproduktor, który przekazuje swojemu potomstwu najlepsze cechy i wszechstronność. Contendro I jest jedynym w świecie ogierem rozpłodowym plasującym się od lat w pierwszej dziesiątce rankingu CSO. Zachwyca elegancją i ruchem. Jego potomstwo z powodzeniem startuje w konkursach najwyższej rangi.
Matka Chanel-N odnosi liczne sukcesy w konkursach N i C oraz wykazuje się niesamowitą jezdnością i techniką w skoku. Jej ojcem jest obecnie znajdujący się w stawce najlepszych reproduktorów świata słynny ogier Diarado. W roku 2022 awansował z miejsca drugiego na najwyższe podium wśród reproduktorów – ojców koni do WKKW! Do jego sukcesu przyczyniło się grono wspaniałych i wszechstronnych potomków.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
1500 zł

Płatności w dwóch ratach: Pierwsza 500 zł (bezzwrotna) w tym dwie wysyłki świeżego nasienia (koszt wysyłki po stronie zamawiającego), druga rata 1000 zł po stwierdzeniu źrebności klaczy.

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top