Strona główna » Katalog ogierów » Charthago Blue

Katalog ogierów

Charthago Blue
nasienie świeże

Chaccato - Carthago - Mr. Blue

Przeznaczenie: skoki

Charthago Blue

Właściciel

Nasienie dostępne w Anawet
Maść: siwa
Wzrost: 178 cm
Data urodzenia: 2015
WFFS: negatywny
Licencja: HANN, HOLST, OS
Chaccato
Chacco-Blue
Stamyata
Chambertin
Contara
Stakkato
Missi
Campanula Z
Carthago
Sonora
Capitol I
Perra
Mr. Blue
Nora

Charthago Blue to ogier bardzo męski, o wspaniałej sylwetce, dużych możliwościach i  niepodważalnym talencie do skoków – koń obdarzony wszystkimi atrybutami przyszłej gwiazdy. W skokach charakteryzuję się dużą rozpiętością, elastycznością, świetną techniką, a do tego koń ten lubi rywalizację! Obecnie ten siwy ogier startuje w konkursach 130 cm z dużą perspektywą na wyższe konkursy. Charthago Blue zdał 14-dniowy test dzielności w Schlieckau w 2018 roku z wybitnymi ocenami: ogólny wynik 8,28 a za skoki otrzymał 9,05, co mówi samo za siebie. W 2019 HLP-Sporttest I Münster-Handorf zdobył 9,21 punktów – jeden z najwyższych wyników w kraju od początku tego testu. Co więcej, Charthago Blue wygrał wiele konkursów dla młodych koni. 

Ojciec – Chaccato to utytułowany ogier startujący w konkursach 160 cm. Jego największe z ostatnich sukcesów to m.in, 1 miejsce w Nörten-Hardenberg podczas CSI3*, zwycięstwo podczas CSIYH1* 2017 Opglabbeek/BEL. Chaccato to koń o wyjątkowo miłym charakterze, a jego rodowód łączy w sobie geny najlepszy skokowych reproduktorów. Dziadek od strony ojca – to dobrze znany w świecie sportu jak i hodowli Chacco Blue, ogier nr.1 wg. Rankingu WBFSH. 
Matka Campanula Z dała wielu skoczków, którzy odnieśli sukces do poziomu 145.  Jest przedstawicielką linii Westf 452. Ojciec matki Carthago brała udział w Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku pod wodzą Josa Lansinka, a także byli członkami duńskiego zespołu podczas Olimpiady w Sydney. Jest ojcem 219 uznanych ogierów, 153 jego potomków startuje w konkursach 160 cm.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
1100 euro + VAT

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top