Katalog ogierów

Chubakko
nasienie świeże

Connor - Colman - Contender

Przeznaczenie: skoki

Chubakko

Właściciel

Nasienie dostępne w Anawet
Maść: skarogniada
Wzrost: 171 cm
Data urodzenia: 2013
WFFS: negatywny
Licencja: DSP, HANN, HOLST, OS, WESTF
Connor
Casall
Korrada S
Caretino
Kira XVII
Cor de la Bryere
Soleil
Waleska V
Colman
Odysse IV
Carthago
Rosenquarz
Contender
Dunja XIII

Chubakko jest atletycznym ogierem, o harmonijnej budowie, który zachwycił sędziów świetnym refleksem i techniką w skokach luzem podczas Korungu w Munchen-Riem. Razem z Andreasem Ilg jako 4 latek brał z powodzeniem udział w konkursach kl. A, następnie pod Klausem Krüp wygrał konkurs 130cm otrzymując świetną notę 8,6. Razem z jeźdźcem stajni Ludgera Beerbauma – Christianem Kukukiem dwukrotnie zdobył II miejsce w międzynarodowej trasie Youngster Tour w Opglabeek w Belgii. Z wynikiem 9,3 zwyciężył konkurs Warendorfu, a następnie znalazł się w finale Mistrzostw Świata Młodych Koni w Lanaken (2019).  Obecnie razem z Noorą Forstein rozpoczął starty w zawodach 150 cm.

Ojciec Chubakko – Connor z sukcesami brał udział w konkursach rangi międzynarodowej. Dał 33 licencjonowanych synów. Dziadkiem od strony ojca jest słynny Casall Ask, który w 2010 roku zwycięzca Grand Prix Rotterdamu oraz Fasterbo, w 2011 uplasował się na I miejscu w Hamburgu i Monte Carlo. W 2013 zajął drugą lokatę w Grand Prix w Lyon, Ommen i Zurychu. Przez kolejne lata pozostawał w czołówce konkursów Grand Prix, a na emeryturę przeszedł wyjątkowo spektakularnie- wygrywając Grand Prix w Hamburgu (2017).  
W drzewie genealogicznym ogiera widnieją także inne gwiazdy! Cor de la Bryere –ojciec babki Chubakko. 
W żeńskiej linii wyróżniają się konie takie jak Contender czy Carthago.
Matka Chubakko klacz Waleska V brała udział w konkursach 150 cm. Jej pełna siostra Conella  jest matką 3 uznanych ogierów, w tym holsztyńskiego Uno I. Ojciec matki Colman do tej pory posiada 15 uznanych synów startujących na poziomi Grand Prix m.in. ogiera LB Convall ,Cancoon, Carantanus, Culture I and II, Catwalk, Con Cosmos, Casinos, Colmander, Colmani, Contagio.

Chubakko daje obecujące, często malowane i urodziwe potomstwo, które otrzymuje „złote premie” zarówno w Polsce, jak i z granicą.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
300 euro + 900 euro netto

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top