Strona główna » Katalog ogierów » Coeur Rouge

Katalog ogierów

Coeur Rouge
nasienie świeże

Conthargos - Casall - Cassini I

Przeznaczenie: skoki

Coeur Rouge

Właściciel

Nasienie dostępne w Anawet
Maść: kasztanowata
Wzrost: 171 cm
Data urodzenia: 2019
WFFS: negatywny
Licencja: OS, PZHK, WESTF
Conthargos
Converter I
Cajandra
Contender
Fontirell
Carthago
Jalanda
Classic Time
Casall
W-Classic Lin
Caretino
Kira XVII
Cassini I
Orchidee IV

Coeur Roge to wysokiej klasy ogier, który podczas licencjonowania OS w 2021 zwrócił na siebie uwagę zarówno na trójkącie, jak i podczas skoków luzem, swoim talentem i chęcią współpracy z człowiekiem. Ten urodziwy kasztan to koń o dużej ekspresji i dużych możliwościach skokowych.

Jego ojciec Conthargos odnosił duże sukcesy w swojej krótkiej karierze sportowej, a jego potomstwo można spotkać arenach całego świata. Ostatnio Cosa Nostra (Alberto Michan) zwyciężył w Wellington, Conchento PS z Lucianą Diniz był drugi w Grand Prix w Villamoura, Concollon PS ze swoim jeźdźcem L. Klaphake’em drugi w Youngster Tour w Aachen. Do utalentowanego potomstwa tego ogiera należy także świetna klacz Cocolina obecne startująca konkursach do 170 cm pod wodzą Natalie DEAN (USA), Concona podopieczna Bena Mahera, czy Conthinder odnoszący sukcesy wraz z polskim utalentowanych skoczkiem Andrzejem Opłatkiem

Matka – Classic Time wywodzi się od wyjątkowego ogiera Casall, który w swojej sportowej karierze wygrywał wszystko, a zakończył ją zwycięstwem na etapie Global Champions Tour w Hamburgu. Jako reproduktor w 2021 zajął III pozycję w rankingu WBFSH. Znaczny odsetek jego potomstwa odnosi sukcesy w wysokiej klasy konkursach, m.in. Austria z Kent Farrington, Caracas z Jos Verlooy, Chesall Zimequest i Simon Delestre, H&M Chilli Willi i Nicola Philippaerts, i wiele, wiele innych.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
300€ + 400 €

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top