Katalog ogierów

Concorde 76
nasienie świeże

Cicero Z - Ciacomo - Cantus

Przeznaczenie: skoki

Concorde 76

Właściciel

Ogiery Bonin
Maść: siwa
Wzrost: 169 cm
Data urodzenia: 2019
Licencja: AES
Cicero Z
Carthago
Rendez-Vous Van Paemel
Capitol I
Perra
Randel Z
Granie
T-Calma
Ciacomo
Zullia
Cor de la Bryere
Guajana
Cantus
G-Korina

Concorde 76 pochodzi po ogierze Cicero Z (Carthago x Randel Z). Cicero Z bardzo dobrze spisywał się na arenie międzynarodowej, z powodzeniem startując w konkursach 160 cm. W hodowli Cicero dał dotychczas ponad 400 koni startujących w konkursach 135 cm i wyższych. Ojciec Cicero to legendarny, olimpijski Carthago. Matka Cicero Z pochodzi po ogierze Randel Z, który jest m.in. ojcem babki og. Cornet Obolensky.

Matka og. Concorde 76 – Calma (Ciacomo x Cantus) również została sprawdzona w sporcie. Pod Aleksandrą Lusiną-Gołaś występowała w konkursach 135-145 cm, zajmując m.in. 3. miejsce w konkursie Małej Rundy podczas CSI3*-W Cavaliada Poznań 2013. Wykorzystana w hodowli Calma dała już m.in. kl. Calienta (Bajou du Rouet) utalentowaną skokowo matkę kl. Cambel I G (startującej w konkursach Longines Ranking). Calma to półsiostra pięciu koni sprawdzonych do poziomu 160 cm, w tym ogierów Cros, Lambado i wałacha Nemo. Ostatni, dosiadany przez Lucy Davis wywalczył m.in. drużynowy srebrny medal Igrzysk Panamerykańskich (2010).

Z holsztyńskiego stammu 5819, z którego pochodzi Concorde 76 wywodzą się takie uznane ogiery jak Chacfly PS Czy Quickcento.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
1500 zł + 8% VAT + 300 zł pobranie i wysyłka
Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top