Katalog ogierów

Corazon NW
nasienie mrożone

Vingino - Eldorado van de Zeshoek - Coriano

Przeznaczenie: skoki

Corazon NW

Maść: siwa
Wzrost: 170 cm
Data urodzenia: 2017
Licencja: PZHK
Vingino
Voltaire
Notre Dame II
Furioso II
Gogo Moeve
Cassini I
Inessa
Cornelia
Eldorado van de Zeshoek
Contessa
Clinton
Bijou Orai
Coriano
Nur Die

CORAZON NW (Vingino x Eldorado vd Zeshoek x Coriano Z) to ogier o nowoczesnym typie konia sportowego. Wyróżnia się obszernym, okrągłym galopem oraz dużą siłą odbicia. W skoku prezentuje świetny refleks i doskonałą technikę.

Jego fantastyczny rodowód predysponuje go zarówno do sportu, jak i hodowli. W rodowodzie Corazona NW od strony męskiej znajdują się jedne z najlepszych ogierów na świecie: Vingino, Voltaire, Cassini I i Quidam de Revel. Jego ojciec, Vingino, wyróżnia się pełnym spektrum doskonałych sportowych cech, które prezentował, rywalizując w konkursach 5*. Jest wymieniany jako jeden z najlepszych reproduktorów, a jego potomstwo odnosi sukcesy na całym świecie.

Matka Corazona, klacz Cornelia (Eldorado vd Zeshoek x Coriano Z x Quidam de Revel), pochodzi z założonej w Stadninie Koni Nad Wigrami bardzo utytułowanej linii żeńskiej klaczy Contessa (Coriano Z x Quidam de Revel x Caletto II). Konie z tej rodziny udowodniły swoją klasę, uzyskując doskonałe wyniki w sporcie. To właśnie z tej linii pochodzą dwie mistrzynie koni 7-letnich: ur. 2010 Columbia (po Ultimo), aktualnie startująca na międzynarodowym poziomie juniorskim oraz ur. 2012 Cordoba (po Spartacus), która regularnie startuje w konkursach zaliczanych do światowego rankingu, a także ur. 2015 Cortina (po Elvaro), która w sezonie 2023 rozpoczęła rywalizację na poziomie Longines Ranking.

Rodzaj krycia

Nasienie mrożone
1500 zł + 1500 zł

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top