Katalog ogierów

Coros
nasienie świeże

Cornet Obolensky x Arpeggio x Pluspunkt

Przeznaczenie: skoki

Coros

Właściciel

Nasienie dostępne w Anawet
Maść: gniada
Wzrost: 168 cm
Data urodzenia: 2015
WFFS: negatywny
Licencja: WESTF, HANN, OS
Cornet Obolensky
Clinton
Rabanna van Costersveld
Corrado I
Urte
Heartbreaker
Holivea van Costersveld
Atemlos B
Arpeggio
Pialotta
Acord II
Perle
Pluspunkt
Winni

Mistrz Świata Młodych Koni Lanaken 2021!

Pomimo młodego wieku, oprócz zwycięstwa w MŚMK w kategorii koni 6-letnich, Coros  może pochwalić się również srebrnym medalem Bundeschampionatów oraz złotem z Mistrzostw Westfalii. 

Ojciec Corosa to koń, którego nikomu przedstawiać nie trzeba, reproduktor i sportowiec światowego formatu – Cornet Obolensky, który doczekał się niemałego grona potomstwa na międzynarodowych parkurach.

Coros pochodzi ze sprawdzonej w sporcie linii żeńskiej. Babka Pialotta wygrała 26 konkursów skokowych. Matka Atemlos B triumfowała w konkursach dla młodych koni. Jej pełny brat Apollo z sukcesami startował na poziomie 1.50 m, a jej półsiostra Gina Lee B (by Grasco) w konkursach 1.40 m. Ojciec matki – Arpeggio to także zasłużony reproduktor o dużym dolewie krwi angloarabskiej, dał 5 finalistów Bundeschampionatu i 10 ogierów z licencją. 

Coros to ucieleśnienie idealnego współczesnego reproduktora – koń w świetnym typie, poprawny, długonogi, elastyczny, o naturalnym balansie. Cechuje się  świetną techniką skoku z perfekcyjnym baskilem, błyskawicznym refleksem, ponadto jest bardzo uważny i ostrożny.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
500 + 500 euro netto
Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top