Strona główna » Katalog ogierów » Ermitage Kalone

Katalog ogierów

Ermitage Kalone
nasienie mrożone

Catoki - Kannan - Veloce de Favi

Przeznaczenie: skoki

Ermitage Kalone

Właściciel

Nasienie dostępne w Anawet
Maść: kasztanowata
Wzrost: 174 cm
Data urodzenia: 2014
WFFS: negatywny
Licencja: BWP, HANN, KWPN, SF, SWB
Catoki
Cambridge
Bilda
Caletto I
Hilgrunde
Silvester
Vordula
Bellaventure Kalone
Kannan
Blague du Maury AA
Voltaire
Gogo Moeve
Veloce de Favi
Jasione AA

Objawienie. Mistrz. Wielka nadzieja drużyny belgijskiej 

To tylko niektóre określenia jakie można usłyszeć na temat ogiera Ermitage Kalone, który wzbudza emocje wśród hodowców i miłośników koni sportowych na całym świecie.

Jako sześciolatek Ermitage Kalone został uhonorowany tytułem BWP Young Stallion Award. Rok później wystartował w Mistrzostwach Świata Młodych Koni. W wieku 9-lat w mistrzowskim stylu wywalczyły złoty medal Mstrzostw Belgii. Sezon 2023 zakończył świetnym debiutem w 5* konkursie Grand Prix w zawodach CSI5*-W Mechelen. 

Ermitage Kalone imponuje nie tylko nieograniczonymi możliwościami skokowymi. Jego ogromną zaletą jest charakter i “chłodna głowa” na parkurze. To urodzony zwycięzca, który doskonale wie co robi na sportowej arenie. 

Ojciec, holsztyński Catoki, sam był z powodzeniem sprawdzony w międzynarodowym sporcie. Na międzynarodowych parkurach świetnie spisuje się również jego potomstwo jak Cador, Catch Me If You Can czy Luigi d’Eclipse. 

Matka Ermitage Kalone Belleaventure Kalone to córka znakomitego ogiera Kannan i półsiostra skoczka poziomu 1.60 m licenjconowanego Prestige Kalone. 

Druga matka Ermitage Kalone to klacz angloarabska, ze znakomitej francuskiej rodziny, siostra uznanego skoczka poziomu 1.60 m Quercus du Maury.

Pierwsze potomstwo ogiera Ermitage Kalone przyszło na świat w 2018 roku. Jego syn z pierwszego rocznika Sunday JM to II Wicezwycięzca licencji BWP z 2021. Z trzeciego rocznika źrebiąt pochodzi Czempion licencji BWP – Ultra Star JM.

Potomstwo Ermitage Kalone cieszy się dużą popularnością na aukcjach, we wrześniu 2023 roku podczas Z Quality Auction jego syn został sprzedany za 64 000 euro, a na początku 2024 roku ciąża po tym ogierze uzyskała najwyższą cenę na prestiżowej Flanders Embryo Auction w Al Shiraa.

Ermitage Kalone przekazuje potomstwu nieograniczone możliwości skokowe, świetny charakter oraz co bardzo ważne – bardzo dobre i poprawne kopyta.

Rodzaj krycia

Nasienie mrożone
300€ + 1500€ + VAT II rata płatna po stwierdzeniu źrebności. Dla każdej klaczy przewidziano max 3 próby (3 ruje)

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top