Strona główna » Katalog ogierów » For The Future

Katalog ogierów

For The Future
nasienie świeże

For Pleasure - Nabab de Reve - Cassini II

Przeznaczenie: skoki

For The Future

Właściciel

Nasienie dostępne w Anawet
Maść: gniada
Wzrost: 168 cm
Licencja: WESTF, OS, HANN, Zangersheide
For Pleasure
Furioso II
Gigantin
Furioso xx
Dame de Ranville
Grannus
Goldi
Nassinora
Nabab de Reve
Cassinora Z
Quidam de Revel
Melodie En Fa
Cassini II
Irresisteble

Obiecujący syn legendarnego For Pleasure!

Rodowód tego konia to bogaty bukiet międzynarodowych genów sław skoków przez przeszkody: ojciec For Pleasure został okrzyknięty Ogierem Stulecia w  2003. Tytuł ten zawdzięcza wybitnym osiągnięciom:  roku był mistrzem Niemiec, dwukrotny drużynowy mistrz Igrzysk Olimpijskich w Atlacie oraz w Sydney, podwójny drużynowy Mistrz Europy, niezliczona ilość wygranych konkursów Grand Prix, Pucharów Narodów i Pucharów Świata. Na jego sukces ciężko pracuje świetne potomstwo – 185 ogierów licencjonowanych, 94 konie startujące w konkursach 160 cm.

Ojcem matki jest francuski ogier Nabab de Rêve, który udowodnił swoje walory sportowe i dorobił się także licznego udanego potomstwa. Nabab de Rêve był częścią drużyny, która zdobyła brąz na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w 2002 roku w Jerez pod Philippe Lejeune. 
Holsztyński Cassini II w trzecim pokoleniu, którego potomkowie wygrali łącznie 1,35 miliona euro. 193 jego potomków odnosi sukcesy w tym 44 na poziomie 160 cm, a 124 z jego synów uzyskało licencję. 
W czwartym pokoleniu znajdziemy og. Jasper, który stał się znany w Niemczech pod sportową nazwą Little One i razem z  Hugo Simonem (AUT) podczas niemieckiego Springderby wygrał w Hamburgu-Klein Flottbek.
Linia żeńska jest pochodzenia holenderskiego i przyniosła wiele koni użytkowych na potrzeby konkursów międzynarodowych.

For the Future zdał test sportowy w Münster Handorf z najwyższą notą 10,0 za umiejętności i 9,2 za temperament i jezdność. For the Future zakończył 14-dniowy test w Adelheidsdorf z końcowym wynikiem 9,23 za skoki. Za charakter, chęć do występów i swobodnego skakania otrzymał ocenę 9,5, a jezdność 9,0.

For the Future przekazuje silne geny swoim źrebiętom, które często nagradzane są za czempionatach wyróżniając się siłą, dobrym ruchem i szlachetnym typem. Potomstwo tego ogiera niejednokrotnie można znaleźć na platformach aukcyjnych gdzie osiąga wysokie ceny dochodzące do 10 000 euro.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
300 + 550 euro + VAT
Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top