Strona główna » Katalog ogierów » Glamourdale

Katalog ogierów

Glamourdale
nasienie mrożone

Lord Leatherdale - Negro - Ahorn

Przeznaczenie: ujeżdzenie

Glamourdale

Właściciel

Van Olst – Nasienie dostępne w Anawet
Maść: kara
Wzrost: 170
Data urodzenia: 2011
WFFS: negatywny
Licencja: HANN, KWPN, OL, SP, WLKP
Lord Leatherdale
Lord Loxley
Fairless P
Lord Sinclair
Weltlady
Ferragamo
Alma
Thuja
Negro
Jasmijn
Ferro
Fewrie
Ahorn
Clementine

Czynny sportowiec pnący się wzorowo po ścieżce kariery. Glamourdale spisał się bardzo dobrze w Pucharze PAVO, niekwestionowany mistrz licencjonowania ogierów KWPN w 2014, a w 2016 roku zajął wysokie X miejsce w finale PŚ 5-letnich młodych koni w Ermelo. W 2018 Glamourdale został Mistrzem Świata 7-latków FEI w PŚ w Ermelo. Za galop otrzymał maksymalną dziesiątkę! W 2021 roku Glamourdale zadebiutował w Międzynarodowym Grand Prix. Zdobył 76,4% w Grand Prix Special. Krótko po debiucie na poziomie Grand Prix w 2021 zakwalifikowany na Igrzyska Olimpijskie w Tokyo!

Jego ojciec Lord Leatherdale nazywany jest ojcem czempionów ze względu m. in. na brązowego medalistę IO w Tokio og. Everdale. Matka Thuja (o. Negro) to jedna z najlepszych klaczy hodowlanych w Holandii. Oprócz Glamourdale dała także dwie klacze „Elite” –  Zonnebloem (o. Polansky) i Fresia (o. Jazz). Ojciec Thuji to słynny Negro, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Prababka Clementine (o. Ulft) dała Händela (s. Wolfgang), czołowego konia Michaela Whitakera startującego w międzynarodowych konkursach.

Glamourdale to bardzo urodziwy i utalentowany ogier, o dobrym temperamencie, wykazujący ogromną chęć do pracy z człowiekiem i dobrą jezdność. Cechuje go obszerny galop “pod górkę”, za który podczas MŚMK otrzymał 10 punktów! Kłus o dużym zakresie, oraz wyraźnie zaznaczony wydajny stęp. Jego ruch jest elastyczny, dobrze zbalansowany, z tendencją do samoniesienia. 

Daje potomstwo jednolite, bardzo atrakcyjne, w dobrym ujeżdżeniowym typie. Źrebięta Glamourdale’a cieszące się dużą elastycznością i obszernym ruchem, świetnym galopem i kłusem z charakterystyczną pracą kończyn piersiowych. Posiada już 13 licencjonowanych synów.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
300€ +1900€
Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top