Katalog ogierów

Karramba Z
nasienie świeże

Kannan - Lambado - Gracioso

Przeznaczenie: skoki

Karramba Z

Właściciel

Ogiery Bonin
Maść: ciemnokasztanowata
Wzrost: 175 cm
Data urodzenia: 2014
Licencja: AES, PZHK
Kannan
Voltaire
Cemeta
Furioso II
Gogo Moeve
Nimmerdor
Wozieta
Goldika II
Lambado
Girlsa
Levantos II
Zullia
Gracioso
Desiree

Rosły, kalibrowy Karramba Z to syn nieodżałowanego og. Kannan (Voltaire x Nimmerdor), który nie dość, że sam odnosił sukcesy na międzynarodowej arenie, to bardzo silnie przekazywał potomstwu talent skokowy i waleczność. W 2012, podczas IO Londyn jego syn – wał. Nino de Buissonnets wywalczył złoty medal, a dwa lata później jego córka, kl. Molly Malone V była najlepszym koniem konkursu otwarcia WEG Caen. W 2014 roku Kannan wygrał ranking ojców koni skokowych WBFSH. Karramba Z poprzez swojego ojca kontynuuje ród og. Furioso xx, z którego pochodził również wspaniały og. For Pleasure.

Matka og. Karramba Z to Goldika II (Lambado x Gracioso). Jej ojciec – Lambado (Levantos II x Cantus) z powodzeniem startował w międzynarodowych konkursach skokowych. Dał też utalentowane skokowo potomstwo kl. Cortina (145 cm), czy wał. Faworyt (130-145 cm) Goldika II regularnie, z powodzeniem startowała w krajowych konkursach na poziomie 120-130 cm (z pojedynczymi startami do 140 cm). Później doskonale sprawdziła się w hodowli – jej córka kl. Georgia (Bajou du Rouet) w 2016 wygrała Grand Prix CSI1* w Ciekocinku (135 cm), a jej wnuczka, kl. Greace (Falbrus) w lutym 2020 roku była 2. w Grand Prix Leszna (140 cm).

W 2019 roku Karramba Z rozpoczął starty w konkurencji skoków, w styczniu 2020 roku uzyskał licencję AES. Bertrand Demets, przewodniczący komisji AES uzasadniając decyzję o uznaniu og. Karramba, podkreślił, że jest to bardzo elastyczny, dysponujący bardzo dobrym galopem koń.
W sezonie 2020 Karramba Z zadebiutował w konkursach 135 cm, plasując się m.in. w finale CSIYH1* Drzonków, jest też finalistą Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni (SCPMK) w kategorii 6-latków. W 2021 roku Karramba Z kontynuował karierę sportową, startując do poziomu 140 cm i notując bezbłędne przejazdy m.in. w zawodach CSI4* Warsaw Jumping.

Źrebięta po ogierze Karramba Z są kalibrowe i charakteryzują się znakomitym ruchem.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
2000 zł + 8% VAT + 300 zł pobranie i wysyłka
Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top