Strona główna » Katalog ogierów » Manchester Red Wine

Katalog ogierów

Manchester Red Wine
nasienie mrożone

Mylord Carthago - Stakkato - Quinar

Przeznaczenie: skoki

Manchester Red Wine

Właściciel

Joanna Rosicka-Tyszko
Maść: kasztanowata
Wzrost: 173 cm
Data urodzenia: 2016
WFFS: negatywny
Licencja: AES
Mylord Carthago
Carthago
Fragance de Chalus
Capitol I
Perra
Jalisco B
Nifrane
Berolina
Stakkato
Vinara
Spartan
Pia
Quinar
Nordica I

Manchester Red Wine może poszczycić się nie tylko światowym rodowodem, ale i ponadprzeciętnym talentem do skoków, który prezentuje już od pierwszych startów, zajmując płatne miejsca w międzynarodowych konkursach dla młodych koni.

Dosiadany przez Natalię Czernik zwyciężył na zawodach międzynarodowych dla młodych koni: CSIYH1* Oliva (ESP) i CSIYH1* Vejer de la Frontera (ESP), natomiast drugie miejsce zajął na CSI* San Giovanni in Marignano (ITA). Jego obecna amazonka Joanna Rosicka-Tyszko zaliczyła z nim wiele bezbłędnych parkurów na zawodach w m.in. Opglabbeek (BEL), Lier (BEL), Samorin (SVK) oraz na CSI* w Wilkowie i Bogusławicach.

Ojcem ogiera jest Mylord Carthago. Ogier ten uosabia wyjątkowe połączenie najlepszych holsztyńskich i francuskich genów. Dosiadany przez Penelope Leprevost (FRA) był stałym uczestnikiem międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody. Para ta zdobyła między innymi tytuł Wicemistrza Świata i Europy z reprezentacją Francji w Lexington (USA) w 2010 r. i Madrycie (ESP) w 2011 r. Ponadto ogier ten konsekwentnie odnosił sukcesy w konkursach Pucharu Narodów i Pucharu Świata oraz międzynarodowych Grand Prix. Wygrał ponad 100.000 euro.

Matką ogiera Manchester Red Wine jest Berolina, półsiostra trzech skoczków klasy 130-145 cm, matka bardzo utalentowanych koni, startujących z powodzeniem w konkursach 145-160 cm: Karnac Red Wine, U2 i Kleons Renegade. Ten ostatni to uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, zwycięzca 22 konkursów międzynarodowych dla młodych koni, ale także konkursu 150 cm na CSI3* Samorin (SVK) i Grand Prix CSI2* Wiener Neustadt.

Powiązane linki

Rodzaj krycia

Nasienie mrożone
2000 zł + 8% VAT
Joanna Rosicka-Tyszko / Nasienie dostępne w Cichoń Stallions 516 005 225

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top