Katalog ogierów

Mumbai
nasienie mrożone

Diamant de Semilly - Nabab de Reve - Chin Chin

Przeznaczenie: skoki

Mumbai

Właściciel

Beerbaum Stallions – Nasienie dostępne w Anawet
Maść: siwa
Wzrost: 170
Data urodzenia: 2012
WFFS: negatywny
Licencja: AES, BWP, HANN, HOLST, OS, WESTF, PZHK
Diamant de Semilly
Le Tot de Semilly
Venise des Cresles
Grand Veneur
Venue du Tot
Elf III
Miss des Cresles
Ischgl de Muze
Nabab de Reve
VDL Groep Eureka
Quidam de Revel
Melodie En Fa
Chin Chin
Beauty-Belle van 't Roosakker

Mumbai jest przykładem znakomitej, znanej z ostrej selekcji belgijskiej hodowli koni skokowych. W jego żyłach płynie krew Diamant de Semilly, Nabab de Rêve, Chin Chin oraz Quidam de Revel -prawdopodobnie jednych z najlepszych ogierów w hodowli koni skokowych.

Mumbai jest koniem nowoczesnym i szlachetnym, swoje pierwsze poważne starty rozpoczął w wieku 6 lat w Valkenswaard w Holandii oraz Bonheiden w Belgi z Nick Vrins / BEL. Ponadto zajął szóste miejsce w klasyfikacji generalnej prestiżowego cyklu konkursu Stallion Competition w Holandii. Wykazuje się dużą siłą i dobrym refleksem.

Ojciec Diamant de Semilly od lat jest jednym z najlepszych ojców koni skokowych na świecie według rankingu WBFSH-2 miejsce za rok 2017, liczba potomstwa- 18575. Razem z Erikiem Levallois / FRA wygrał w 2002 Mistrzostwa Swiata, a w 2003 srebny medal Mistrzostw Europy.

Tylko w Niemczech 23 jego synów jest uznanych do hodowli. Wśród jego potomstwa jest Don VHP Z / Harrie Smolders / NED uczestnik Mistrzostw Świata i zdobywca srebrnego medalu.Ważne w rodowodzie Mumbaia jest to,że klacze-matki same brały czynny udział w sporcie.Matka Ischgl de muze startowała w konkursach 130 cm, babka VDL Groep Eureka startowała do 160 cm (sukcesy m.in.CSI5* Göteborg w 2015,London Olympia CSI5* 2014,CSI3* Ommen 2015. Ojciec matki Nabab de Rêve zajął 3 miejsce z Philippe’em Lejeune / BEL 2002 na mistrzostwach świata. Jego potomstwo to m.in. London, Vigo d’Arsouilles, Kashmir Van Schuttershof, Walnut de Muze, Candy. Trzecie i czwarte pokolenie to Chin Chin i Quidam de Revel, którzy swoim potomstwem kształtowali światowe jeździectwo.

Mumbai znakomicie spisuje się na międzynarodowych arenach, tylko w tym roku zwyciężył w Grand Prix LGCT CSI5* Rzym oraz w całym cyklu Global Champions League.

Rodzaj krycia

Nasienie mrożone
1800€ netto/dawka

Nasienie nie może być wykorzystane do ICSI

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top