Strona główna » Katalog ogierów » Night Or Day

Katalog ogierów

Night Or Day
nasienie świeże

Negro - Samber - Recruut

Przeznaczenie: ujeżdzenie

Night Or Day

Właściciel

Van Olst – nasienie dostępne w Anawet
Maść: karo-srokata
Wzrost: 169 cm
Data urodzenia: 2015
WFFS: negatywny
Licencja: NRPS, PZHK
Negro
Ferro
Fewrie
Ulft
Brenda
Variant
Mewri
Mariska
Samber
Warinka
Pericles xx
Tina
Recruut
Nicoline

Wyjątkowy, srokaty syn Negro!
Night or Day to ogier uznany przez NRPS w 2018 roku. Podczas próby dzielności opisano go jako konia bardzo chętnego do pracy, jezdnego, z naturalnym samoniesieniem. Charakteryzuje się czystym, regularnym stępem, kłusem o dużym zakresie i aktywnej pracy kończyn, obszernym galopem. Ruch tego konia jest pełen ekspresji i równowagi. Nie tylko wyróżnia go nietypowe umaszczenie, ale i wspaniały charakter, spokój i skupienie na pracy. 

Ojcem tego ogiera jest żyjąca legenda kształtująca współczesną hodowlę koni ujeżdżeniowych – Negro. Wybitne potomstwo stawia Negro jako flagowego reproduktora koni ujeżdżeniowych, ponieważ jest ojcem Mistrza Olimpijskiego Valegro oraz matki Mistrza Świata 7-letnich koni ujeżdżeniowych – Glamourdale’a (o. Lord Leatherdale) i nadchodzącego talentu Grand Prix, Everdale’a ( o. Lord Leatherdale).

Matka Night or Day to klacz ster. pref. Mariska. Ojcem tej klaczy jest ujeżdżeniowy ogier klasy Grand Prix – Samber, który ma również dwóch innych zatwierdzonych synów. Babcia Warinka (o. Recruut) jest matką kilku koni sportowych, w tym skoczka na poziomie 160 cm – Don Camillo (o. Sebastiaan).

Rodzaj krycia

Nasienie mrożone
300€ + 900€ + VAT

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top