Katalog ogierów

O’Carlos
nasienie świeże

Arezzo VDL - Indoctro - Corland

Przeznaczenie: skoki

O’Carlos

Właściciel

Jerzy Pandel
Maść: gniada
Data urodzenia: 2019
Licencja: AES
Arezzo VDL
Chin Chin
Sarjolijn
Constant
Larese
Heartbreaker
Farjolijn
Bokarla V
Indoctro
Tiekarla V
Capitol I
Vanessa VII
Corland
Eukarla


O’Carlos – jest młodym, obiecującym ogierem skokowym w nowoczesnym typie. Cechuje się wspaniałą techniką, szybkością i sprężystością w skoku. Jego ogromnym atutem jest niezwykła lekkości zarówno w skoku jak i w ruchu. Wyróżnia go bardzo duża równowaga, świetna ekspresja w kłusie oraz balans w galopie. W parkurze łączy duże możliwości skokowe wraz z dokładnością i szybkością. Ponadto O’Carlos urzeka swoim wyglądem i smukłą sylwetką.
Jego ojciec – Arezzo VDL ma niespotykane pochodzenie w jego rodowodzie znajduje się, aż pięć ogierów startujących w konkursach Grand Prix. Arezzo VDL w wieku 3 lat zajął pierwsze miejsce w teście dzielności ogierów KWPN. Aktualnie odnosi liczne sukcesy, znajdując się czołówkach konkursów CSI5*. Jego odnoszące sukcesy potomstwo możemy obserwować w konkursach 145.
Jego matka Bokarla V. Jest córka ogiera Indoctro – jest jednym z najlepszych reproduktorów koni skokowych na świecie. Jego potomstwo nadal odnosi sukcesy na najwyższym poziomie. A znacząca liczba brała udział w Igrzyskach Olimpijskich.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
1500 zł

Płatności w dwóch ratach: Pierwsza 500 zł (bezzwrotna) w tym dwie wysyłki świeżego nasienia (koszt wysyłki po stronie zamawiającego), druga rata 1000 zł po stwierdzeniu źrebności klaczy.

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top