Katalog ogierów

Wembley
nasienie świeże

Cassini I - Lucky Lionell - Calvados II

Przeznaczenie: skoki

Wembley

Właściciel

Miejsce stacjonowania: SK Rzeczna
Maść: siwa
Wzrost: 166 cm
Data urodzenia: 2003
Cena nasienia: 1600 zł + koszty pobrania
Licencja: KWPN, PZHK
Cassini I
Capitol I
Wisma
Capitano
Folia
Caletto II
Prisma
Gesa
Lucky Lionell
Carina V
Lantaan
Rotraut
Calvados II
Viola VII

Wembley  z powodzeniem startował w konkursach skoków przez przeszkody na poziomie 1.50 m pod czerska zawodniczką Emmą Augier de Moussac.

Ojcem ogiera jest holsztyński ogier Cassini I ( Capitol I), który najwyższy poziom w sporcie uzyskał pod Franke Sloothakiem. Zasłynął również w hodowli. Jako ogier hodowlany pozostawił po sobie szereg potomstwa odnoszącego największe sukcesy na arenach międzynarodowych.

Wśród  potomstwa ogiera na wyróżnienie zasłużyły : ogier Cavalor Cumano (Chanell II po Landgraf I), ogier Eurocommerce Berlin (Estia po Caretino), ogier Carambole (Normandie IV po Concerto II), klacz Olimpic Z  (Celine II po Calvados II),  ogier Cabrio van de Heffnick (Kira po Calato).

Po stronie matki Wembley wnosi krew takich holsztyńskich ogierów jak: Lucky Lionell(Lantaan x Landgraf I), Calvados II (Cor de la Bryere), Latino (Ladykiller xxx) i Fontan (Farnese).

Babka Carina V z  powodzeniem startowała w konkursach 1.30m .

Wembley ukończył w 2006 roku zakład treningowy w Holandii.

Raport komisji KWPN ocenia ogiera jako konia  o dobrej postawie, zrównoważonego i  elastycznego w ruchach. Cechuje go dobry refleks, technika i ostrożność w skokach . W jeździe oceniony został jako koń jezdny z dużym talentem skokowym. W obsłudze: spokojny w stajni, w obejściu, godny zaufania  i  uczciwy w pracy.

Cechy jakie może przekazać potomstwu: dodać refleksu i techniki w skokach oraz jezdności.

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top