Strona główna » Kujawsko-Pomorski Czempionat Użytkowy 2022: Lista zgłoszonych koni

Kujawsko-Pomorski Czempionat Użytkowy 2022: Lista zgłoszonych koni

23 kwietnia w Jarużynie odbędzie się Kujawsko-Pomorski Czempionat Użytkowy 2022: Lista zgłoszonych koni. W jego ramach zostaną zaprezentowane konie skokowe i ujeżdżeniowe z roczników 2019 i 2020. Listę zgłoszonych koni skokowych prezentujemy poniżej.

Do udziału w tegorocznej edycji hodowcy zgłosili 52 konie, które pochodzą po 33 różnych ogierach. rekordzistami pod względem liczby zgłoszonego potomstwa są Diacontinus HANN (Diarado x Contendro I) i Fabregas S SP (Nevados S x Regiel AA), z odpowiednio szóstką i piątką zgłoszonego potomstwa. Trzech reprezentantów będzie miał w Jarużynie holsztyński Diarado (Diamant de Semilly x Corrado I), a po dwóch: Sandor SP (Talent Charboniere x Widam), Larius Star DWB (Landtinus x Wolkenstein II), Hickstead White OS (Hickstead x Coupe de Coeur), Cascadello I (Casall x Clearway), Santos KWPN (Guidam x Voltaire), Comthago VDL (Comme Il Faut x Carthago), Chacco Nann (Chacco-Blue x Kannan) i Vigo Heywood H Z (Vigo d’Arsouilles x No Limit).

Klacze dwuletnie

  • Nr kat. 101 Zacontina SM (Diacontinus x Casall)
  • Nr kat. 1 Fenomenica (Diacontinus x Wizzerd WV)
  • Nr kat. 2 Garushi (Up To Date x Stakkato Top)
  • Nr kat. 3 Kalina (Uccello x Agar)
  • Nr kat. 4 Damira (Sandor x Don Corleone xx)
  • Nr kat. 5 Nerilla S (Glasgow van’t Merelsnest x Leoville)
  • Nr kat. 6 Grandiossa (Diarado x Cascadello II)
  • Nr kat. 7 Ariana Grande (Larius Star x Domel)
  • Nr kat. 8 Forlana (Ici x Grand Amour)
  • Nr kat. 9 Serduszko (Hipoidas x Roland)
  • Nr kat. 10 Kacabella (Hickstead White x Kannan)
  • Nr kat. 11 Silver Columbia Lange (Columbus Z x Love Affair)
  • Nr kat. 12 Grey Star (Cascadello I x Carry Son)
  • Nr kat. 13 Casablanca In Black (Fabregas S x Caretello B)

Ogiery i wałachy dwuletnie

  • Nr kat. 14 Dark Samson (Santos x Santiego)
  • Nr kat. 15 Cordial Saludo (Santos x Calvin Z)
  • Nr kat. 16 HA Moonlight (Million Dollar x Contendro I)
  • Nr kat. 17 Kad’Or Impress (Impressive VDL x Global Express)
  • Nr kat. 18 Szafir White (Hickstead White x Bajou du Rouet)
  • Nr kat. 19 Firmino (Comthago VDL x Concert)
  • Nr kat. 20 Chaccy Blue (Chacoon Blue x Continus Stern)
  • Nr kat. 21 Olympic Fly (Chacfly PS x Qumball)
  • Nr kat. 22 Calimero (Cascadello I x Cantanis)

Klacze trzyletnie

  • Nr kat. 23 White Dot (Vigo Heywood H Z x Szewron)
  • Nr kat. 24 Pianossa (Ulco x Nikson)
  • Nr kat. 25 Mon Cheri (Karbon x Sorbie Tower xx)
  • Nr kat. 26 Iris (Fabregas S x Romualdo)
  • Nr kat. 27 Hedone (Diarado x Contendro I)
  • Nr kat. 28 Kadiavanta (Diacontinus x Kannan)
  • Nr kat. 29 Whisper In The Morning (Sandor x Liman)
  • Nr kat. 30 Whitney Houston (Vigo Heywood H Z x Cedrus)
  • Nr kat. 31 Vena Continus (Diacontinus x Guidam de Henry)
  • Nr kat. 32 Horka (Diacontinus x Dilmar)
  • Nr kat. 33 Comtessa (Comme le Pere x Cotton Club)
  • Nr kat. 34 Ragga (Clipper x Kingsten)
  • Nr kat. 35 Sweet Chacca (Chacco Nann x Roland)
  • Nr kat. 36 Faith Hill (Chacco Nann x Grand Amour)

Ogiery i wałachy trzyletnie

  • Nr kat. 37 Neverland S (Dallas VDL x Leoville)
  • Nr kat. 38 Uzi (Zinedine x Murano)
  • Nr kat. 39 Evisto IPO (Tjungske x Levisto Z)
  • Nr kat. 40 Eures Favori (Tambourine Red Wine x Le Voltaire)
  • Nr kat. 41 Big Red Boy (Socrates x Rytm)
  • Nr kat. 42 Archie Quid (Quidam de Revel II Z (klon) x Grand de la Cour)
  • Nr kat. 43 Aurelius (Larius Star x Spaiecha xx)
  • Nr kat. 44 Diaz (Fabregas S x Black Jack)
  • Nr kat. 45 Cassinivados SM (Fabregas S x Cassini I)
  • Nr kat. 46 Le Mans (Fabregas S x Lissaro)
  • Nr kat. 47 Nadir (Diarado x Love Affair)
  • Nr kat. 48 Happy Easter (Diacontinus x Dilmar)
  • Nr kat. 49 Platon (Czarczaf x Hiacynt)
  • Nr kat. 50 La Cornet (Cornet de Semilly x Catoki)
  • Nr kat. 51 F16 S (Comthago VDL x Concert)

© Eurobreeding.com, fot. Oliwia Chmielewska, na zdjęciu ogier Ici, ojciec jednej ze zgłoszonych klaczy

eurobreeding

Back to top