W dniach 26-27 stycznia w Lesznie odbędzie się kwalifikacja ogierów ras szlachetnych do hodowli i polowego treningu wierzchowego, organizowana przez Polski Związek Hodowców Koni.
Do udziału w kwalifikacji zgłoszono 67 ogierów, z czego 59 wierzchowych i 8 zaprzęgowych. W katalogu podzielono je na cztery grupy A – ogiery ujeżdżeniowe (7), B – ogiery skokowe (42), C- ogiery zaawansowane w krew (10), D – ogiery zaprzęgowe. Lista ogierów wierzchowych poniżej. Katalog do pobrania TUTAJ.
Ogiery ujeżdżeniowe
- Kat. nr 9 Brix Falcon DWB (Franklin x Furstenball)
- Kat. nr 10 Morganite OLD (Marc Cain x Fleury)
- Kat. nr 11 Fra Diavolo SP (Florestano x Pegasus HB)
- Kat. nr 12 Fuegro SP (Florestano x Pegasus HB)
- Kat. nr 13 Dantes SP (Secret x Lou Reed)
- Kat. nr 14 Night Dream B SP (Le Duc x Qulester)
- Kat. nr 15 Babiniec-PGN WLKP (Sommerhit x Mywill)
Ogiery skokowe
- Kat. nr 16 Sancho Vigo SP (Vigo Heywood HZ Z x Sanvaro)
- Kat. nr 17 Blitz Al Z (Balou Star x Chin Chin)
- Kat. nr 18 Jakson WLKP (Astil L x Gluckspilz)
- Kat. nr 19 Di Caprio Z (Dominator 2000 Z x Chacco-Blue)
- Kat. nr 20 Samothrake Optimus BWP (Tangelo Van De Zuuthoeve x Ut Majeur de Brecey)
- Kat. nr 21 Genesis SP (Zulus x Trawant)
- Kat. nr 22 Rodez WZ WLKP (Arctic x El Bundy)
- Kat. nr 23 Armagedon WLKP (Quidam de Revel II Z x Bolshoi)
- Kat. nr 24 Nottingham S SP (Glasgow van’t Merlesnest x Romualdo)
- Kat. nr 25 Graf WLKP (Santos x Tjungske)
- Kat. nr 26 Sir Zinedine SP (Zinedine x Che Guevara L)
- Kat. nr 27 Gali-Zidane WLKP (Zinedine x Aviano)
- Kat. nr 28 Lelewel SP (Joyride x Le Primeur)
- Kat. nr 29 Charisma T SP (Joyride x Maram)
- Kat. nr 30 Hickey HANN (Hickstead White x Stanley)
- Kat. nr 31 Tytan SP (Kannan x Ukato)
- Kat. nr 32 Kurdesz Z (Hippica Koh-I-Noor x Zambesi)
- Kat. nr 33 Czarter SP (Vulkan L x Tjungske)
- Kat. nr 34 Makano T SP (Vulkan L x Maram)
- Kat. nr 35 Dakar SP (Namelus R x Quamiro)
- Kat. nr 36 No Mercy DD KWPN (Herakles x California)
- Kat. nr 37 Omar GR SP (Calvino Z x Chacco-Fly)
- Kat. nr 38 Casall Conti HOL (Casall x Contender)
- Kat. nr 39 Sheridan SP (Trefl x Stolzenberg)
- Kat. nr 40 Cantini PP SP (Carissimi x Castillo)
- Kat. nr 41 Corassone HOL (Cascadello x Diarado)
- Kat. nr 42 Czukon SP (Icoon JN x Taunus)
- Kat. nr 43 For Fly WLKP (Number One x Marino)
- Kat. nr 44 Lancaster DSP (Lausitzer x Collin L)
- Kat. nr 45 Livorno HOL (Loveless x Canto)
- Kat. nr 46 Medisson HOL (Million Dollar x Canto)
- Kat. nr 47 Condor OS (Comme Prévu x Quality)
- Kat. nr 48 Navigator V&V KWPN (Impressive VDL x Clinton)
- Kat. nr 49 Cornet Longed For SP (Cornet Obolensky x Cordino)
- Kat. nr 50 Solestus OK SP (Colestus x Corland)
- Kat. nr 51 ToToulon Z (Toulon x Castillo)
- Kat. nr 52 Iran-PGN WLKP (Tambourine Red Wine x Maaik)
- Kat. nr 53 Calamus Draco SP (Alczento x Cassilio)
- Kat. nr 54 Charthago De Maya Z (Cicero Z x Lord Pezi)
- Kat. nr 55 Vurioso L HOL (Cardino x Cartani)
- Kat. nr 56 Baldini’s Boy WESTF (Baldini II x Cascadello)
- Kat. nr 57 Soleil Levant SP (Hipoidas x Roland)
Ogiery zaawansowane w krew
- Kat. nr 58 Łąki Łan AA (Caccini xx x Cisoń xx)
- Kat. nr 59 Elios AA (Chestnut Park All That Jazz x Dounba xx)
- Kat. nr 60 Agias AA (Enmark x Divisor xx)
- Kat. nr 61 Bastion AA (Emark x Hebab)
- Kat. nr 62 Enzym AA (Decybel I x Puszczyk)
- Kat. nr 63 Argento AA (Huzar x Jurand)
- Kat. nr 64 Hellboy AZ AA (Huzar x Haracz)
- Kat. nr 65 Botox-S AA (Hebron x Efekt)
- Kat. nr 66 Ebonit AA (Aport x Juniperus)
- Kat. nr 67 Lotos AA (Wareg x Lubań)