Strona główna » London 32 w pełni dostępny dla hodowców

London 32 w pełni dostępny dla hodowców

Kolejny znakomity sportowiec do dyspozycji hodowców. London 32 zakończył karierę sportową i będzie mógł skupić się na obowiązkach reproduktora.

Wielokrotny reprezentant Polski w konkurencji skoków przez przeszkody, 20-letni obecnie ogier London 32, którego znamy z występów pod Krzysztofem Ludwiczakiem i Maksymilianem Wechtą, zakończył swoją bogatą karierę sportową.
Wyhodowany w Niemczech przez Bernharda Horstkoettera, został wpisany do księgi OS.
Jego ojciec, holsztyński Landstreicher (Landgraf I x Capitol I) zarobił podczas swojego życia 201 724 euro, będąc skoczkiem dużego formatu, mającym za sobą 33 wygrane w konkursach poziomu S (Toni Hassmann). Jego sztandarowym potomkiem jest Horse Gyms Lianos (Felix Hassmann). Matka og. London 32, kl. De Luxe, to kompilacja dwóch skokowych ogierów holsztyńskich: Aldato, Midas.


Dorobek sportowy ogiera London 32 jest imponujący. Start w 153 konkursach zaliczanych do Longines Ranking. Na swoim koncie posiada złoty medal Mistrzostw Polski w kat. młodych jeźdźców, brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów, 17. miejsce na Mistrzostwach Europy Młodych Jeźdźców, bezbłędny występ w Pucharze Narodów podczas pięciogwiazdkowych zawodów CSIO w Sopocie (Maksymilian Wechta).


W sezonie 2022, dzięki współpracy z Wechta Equestrian ogier London 32 zajmuje boks czołowego w Stadninie Koni Racot.

© Eurobreeding.com, fot. Oliwia Chmielewska

eurobreeding

Back to top