Strona główna » Nowe warunki stanówki w Stadninie Koni Racot

Nowe warunki stanówki w Stadninie Koni Racot

Jak czytamy na oficjalnym profilu Stadniny Koni Racot zmieniły się warunki stanówki ogierami La Calidad i Diabeau vd Heffinck. Treść oficjalnego komunikatu poniżej.

Odpowiadając na oczekiwania hodowców postanowiliśmy wprowadzić zmiany w ofercie stanówki 🙂

Oba ogiery stacjonujące w Stadninie Koni Racot w sezonie 2023: La Calidad i Diabeau van de Heffinck będą oferowane w opcji płatności podzielonej na raty. Pierwszą ratę 500 zł netto* należy uiścić przed pierwszym pobraniem nasienia. Drugą ratę w wysokości 1500 zł netto* należy opłacić po potwierdzeniu źrebności, ale nie później niż do 1 października 2023.

W cenie jednej stanówki oferujemy trzy próby. Do ceny nasienia należy doliczyć koszty pobrania i ewentualnej wysyłki.

Kontakt w sprawie stanówki Anna Bielawa-Smoczyk + 48 609 103 914

*kwota netto, należy doliczyć 8% VAT

La Calidad i Diabeau vd Heffinck

W sezonie 2023 Stadnina Koni Racot oferuje stanówkę sprawdzonymi w sporcie ogierami La Calidad (Lancer II x Cassini I) i Diabeau vd Heffinck (Clinton x Skippy II). Oba mają na swoim koncie miedzynarodową karierę sportową. Należący do rodziny Wechta La Calidad z powodzeniem startował w międzynarodowych konkursach skokowych, występując m.in. w 5* konkursach kwalifikacyjnych Pucharu Świata Ligi Europy Zachodniej. Diabeau van de Heffinck to jedyny licencjonowany syn ogiera Clinton (ojciec m.in. ogierów Cornet Obolensky czy Eldorado van de Zeshoek).

Diabeau vd Heffinck

© Eurobreeding.com, fot. Oliwia Chmielewska

eurobreeding

Back to top