Strona główna » Nowy czempionat w polskim kalendarzu!

Nowy czempionat w polskim kalendarzu!

Dobra wiadomość dla polskich hodowców źrebiąt skokowych i ujeżdżeniowych! W kalendarzu imprez hodowlanych właśnie przybyło kolejne, bardzo interesujące wydarzenie, którego gospodarzem będzie pomorska stajnia Prohipo Stables.

Otwarty* Czempionat źrebiąt ras szlachetnych zaplanowano na 31 sierpnia. Pracom komisji będzie przewodniczył Dr Andre Hahn, szef Związku Oldenburskiego, a źrebięta będą oceniane w dwóch grupach. Osobno zaprezentują się te o rodowodach skokowych, osobno o ujeżdżeniowych. Do udziału hodowcy mogą zgłaszać źrebięta zarówno z polskimi jak i zagranicznymi paszportami.

Nowoczesna infrastruktura pozwoli z pewnością na przeprowadzenie wydarzenia nie odbiegającego poziomem, od innych, europejskich czempionatów i premiowań. W trakcie czempionatu istnieje możliwość opisu źrebięcia oldenburskiego.

Ostateczny termin zgłoszeń: 2 sierpnia
Zgłoszenia przez formularz dostępny na stronie Prohipo Stables TUTAJ.

Akcentem zamykającym dzień, będzie aukcja źrebiąt Prohipo Foals Auktion.

Powiązane linki

Oferta stanówkowa Prohipo Stables

*Jest to jeden z czterech otwartych czempionatów źrebiąt sezonu 2024. Inne otwarte czempionaty w polskim kalendarzu to Wechta Foal Show (13-14.07), Tyszko & Cichoń (15-18.08) oraz Czempionat w Rzecznej.

© Eurobreeding.com, fot. Oliwia Chmielewska

eurobreeding

Back to top