Strona główna » Ogiery 2026: Wielki powrót na czworobok ogiera Emark

Ogiery 2026: Wielki powrót na czworobok ogiera Emark

Po pięciu latach przerwy, na czworobok powrócił licencjonowany ogier Emark (Chestnut Park All That Jazz – Emeralda/Divisor xx)hod. SK Janów Podlaski.

Po latach obowiązków hodowlanych, w dniach 16 i 17 maja Emark zaprezentował się na czworoboku Stadniny Koni w Janowie Podlaskim. W konkursach klasy C zaprezentowała go Agnieszka Kolek-Kowieska, zawodniczka, której Emark zawdzięcza największe sukcesy w karierze. Zarówno w sobotę jak i niedzielę para, która była rozdzielona przez ponad cztery lata, wywalczyła miejsce drugie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

W sezonie 2026 ogier pozostaje również do dyspozycji hodowców. Więcej informacji na oficjalnej stronie Janowa Podlaskiego.

Powiązane linki:

© Eurobreeding.com, fot. Oliwia Chmielewska

Back to top