Strona główna » Ogłoszenia hodowlane » Syn ogiera Meganus PS!

Ogłoszenia hodowlane

Syn ogiera Meganus PS!

Meganus PS - Levistano - Correro

Przeznaczenie: skoki

Syn ogiera Meganus PS!

Właściciel

Beata i Mirek Piwko, Ślądkowice
40 000 – 50 000 zł
Płeć: ogierek
Data urodzenia: 16.04.2023
Księga stadna: SP
Ojciec: Meganus PS
Matka: Levistano x Correro
Meganus PS
Messenger
Whizz Kid
Montender
Barbie Girl Del Chirone
Carthago
Gastona
Celentana
Levistano
Cyferka
Levisto Z
Feine Fuerstin
Correro
Cyfra

Rodowód źrebięcia


Sprzedam ogierka Cimerino o doskonałym rodowodzie skokowym, który dwukrotnie okazał się najlepszym źrebięciem podczas czempionatu źrebiąt. W SK Bielin (woj. zachodniopomorskie) komisję zachwycił nie tylko imponującym rozwojem i zdrowiem (10),urodą i typem (9,8), ale także kapitalnym ruchem (9,4). W Turzynie natomiast (woj. kujawsko-pomorskie) zwyciężył w swojej klasie, a mając na koncie aż 9,2 punktu, okazał się najwyżej ocenionym źrebięciem całego czempionatu zarówno wśród  źrebiąt skokowych jak i ujeżdżeniowych. Ogierek jest bezproblemowy w obsłudze i przy zabiegach pielęgnacyjnych. Jest odważny, towarzyski, przyjacielski w stosunku do ludzi.

Ojcem ogierka jest doskonały Meganus PS (OS), który  imponuje swoim nieograniczonym talentem do skoków oraz rewelacyjną i rzadką linią krwi. Jest także półbratem wielokrotnego zwycięzcy Grand Prix – og. Chaganus. Jego rodowód jest nasycony wybitnymi końmi skokowymi.

Więcej informacji o ogierze TUTAJ

Jego matka, klacz Celentana DSP jest córką ogiera Levistano, który odnosił sukcesy w skokach pod Martinem Wissenbach w konkursach do 140 cm. Pozostawił w hodowli premiowanego ogiera Lancoon, a także Lahnstein i Let’s Go, oraz wkkistów na poziomie CCI4* Leopold K i Lexikon 2 i szereg koni skokowych. 

Back to top