Strona główna » #onetowatch: Sacred Eye Sunrise Z

#onetowatch: Sacred Eye Sunrise Z

Kolejnym ogierem z cyklu #onetowatch jest stacjonujący w Polsce, w Stajni Ogiery Bonin, Sacred Eye Sunrise Z (Stakkatol x Grandino CSG). 

Nowoczesny, bardzo elegancki i szlachetny Sacred Eye Sunrise Z urodził się w 2019 roku. Jego hodowcą jest Andrzej Gołaś – piąty w rankingu polskich hodowców, prowadzonym przez Hippomundo.

Sacred Eye Sunrise Z

Rodowód

Sacred Eye Sunrise Z pochodzi po oldenburskim ogierze Stakkatol (Stakkato x Capitol I), który charakteryzuje się ponadprzeciętnymi możliwościami skokowymi. W trakcie próby dzielności dla ogierów Stakkatol otrzymał za tę cechę ocenę maksymalną „10”. Potomstwo Stakkatola jak Souper Shuttle czy Stalando z powodzeniem startuje w najtrudniejszych międzynarodowych konkursach.

Matka ogiera Sacred Eye Sunrise Z ma również bardzo interesujące pochodzenie. Jest ona wnuczką epokowego, hanowerskiego og. Graf Grannus i półsiostrą znakomitego ogiera Calvados Z. Ten ostatni to m.in. ojciec ogiera Nevados S.

Kariera sportowa

Sacred Eye Sunrise Z został uznany w trakcie AES Stallion Grading 2022 w Salio. Międzynarodowa komisja przyznała mu tytuł Czempiona skokowych trzylatków, podkreślając nie tylko możliwości skokowe, ale również znakomity rodowód i świetny, nowoczesny typ.

Potomstwo

Pierwsze źrebięta po ogierze Sacred Eye Sunrise Z przyjdą na świat w sezonie 2023.

Dostępność nasienia

Dostępne jest nasienie świeże
Cena nasienia: 1500 zł +8% VAT, płatne z góry
Licencja: AES
Kontakt: Ogiery Bonin

© Eurobreeding.com, fot. Oliwia Chmielewska

eurobreeding

Back to top