Strona główna » Only For Winners Clinic – nowa klinika rozrodu dla polskich hodowców

Only For Winners Clinic – nowa klinika rozrodu dla polskich hodowców

Nowe specjalistyczne miejsce na hodowlanej mapie Polski. W malowniczo położonej miejscowości Małe Łąkie, pomiędzy Świeciem i Koronowem powstała klinika rozrodu koni – Only For Winners Clinic.

Nowoczesna infrastruktura pozwala w bezpieczny sposób przeprowadzać nie tylko inseminację, ale również embriotransfer. Klinikę wspiera merytorycznie Joris de Brabander. Oprócz usług weterynaryjnych Only For Winners oferuje także nasienie ogierów z czołowych europejskich stacji: Stal de Muze, Zangersheide oraz Hof Sosath. Dogodna lokalizacja, bliskość trasy ekspresowej S5 to niewątpliwie dodatkowy atut nowej inwestycji, która mamy nadzieję, swoją działalnością będzie wspierać rozwój polskiej hodowli koni.

11 maja zaplanowano dzień otwarty w klinice. Również w maju na łamach Eurobreeding.com ukaże się wywiad z twórcami kliniki – już teraz zapraszamy do lektury tej rozmowy.

Powiązane linki:

Only For Winners Clinic
Nowoczesne wyposażenie Only For Winners Clinic pozwala na oferowanie szerokiej gamy usług dla hodowli koni

***

W niewielkiej odległości od kliniki, jej twórcy prowadzą również hodowlę koni skokowych. Tylko w tym roku na świat przyszły lub mają przyjść źrebięta wziętych europejskich reproduktorach. Wśród nich są takie ogiery jak Chaccothage Blue PS, Kasanova de la Pomme, Taloubet Z czy Glamourdale. O programie hodowlanym OFW na sezon 2024 pisaliśmy szczegółowo TUTAJ.

Szukasz kliniki rozrodu/lekarza weterynarii specjalisty z tej dziedziny? Zerknij do naszego spisu klinik/lekarzy.

© Eurobreeding.com, fot. materiały kliniki

eurobreeding

Back to top