Strona główna » S jak solidność. T jak Tacconi. Niezawodny transport dla hodowców

S jak solidność. T jak Tacconi. Niezawodny transport dla hodowców

Współczesna hodowla koni stoi przed nowymi zadaniami. Jednym z nich jest organizacja transportu nasienia. Tylko pozornie sprawa wydaje się łatwa. Nieprzewidziane sytuacje, jak choćby nieporozumienia z firmami kurierskimi czy zastój w centrach przeładunkowych, są zmorą wielu hodowców. I właśnie w takich momentach naprzeciw problemom wychodzi Dawid Wolski, właściciel firmy Tacconi, działającej od ponad 20 lat, która w tej chwili oferuje przewozy na promocyjnych warunkach. 

Bezcenna przesyłka

Hodowcy, często inwestując w nasienie drogich ogierów, oczekują bezpośredniego kontaktu z profesjonalistą, który bezpiecznie dostarczy bezcenną przesyłkę pod wskazany adres. Od przewoźnika niejednokrotnie zależy powodzenie planów hodowlanych, więc jego solidność to absolutna konieczność. Wielkie korporacje przewozowe, świadczące usługi na całym świecie, nierzadko mają kiepskie podejście do indywidualnego klienta. Jakiś czas temu zauważył to Dawid Wolski, postanawiając wykorzystać ten fakt i przy okazji zaoferować hodowcom usługi transportowe najwyższej jakości. 

Zadowoleni klienci

Idea, która przyświeca działalności Tacconi, przekłada się na zadowolenie interesantów. Należą do nich osoby indywidualne oraz duże ośrodki, takie jak Stadnina Koni Dobrzyniewo.

“Z Tacconi współpracujemy od niemal 10 lat. Z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jakość usług, którą oferuje pan Dawid Wolski, świadczona jest na najwyższym poziomie. Przez ten długi okres nie było żadnych nieporozumień. 

I właśnie ta bezawaryjność powoduje, że w każdym kolejnym sezonie, wracamy do tej sprawdzonej firmy transportowej. Dla nas profesjonalizm ma kluczowe znaczenie. Zwłaszcza, że w rozrodzie koni, o sukcesie decydują często minuty bądź godziny” – mówi Dobrochna Olesińska-Zabłocka, główny hodowca w Stadninie Koni Dobrzyniewo.

W podobnym tonie wypowiada się ceniony sędzia i zarazem hodowca, Henryk Soboń z miejscowości Jęcznik na Mazurach – “Dosłownie kilka dni temu po raz pierwszy skorzystałem z transportu Tacconi. Jestem pod wrażeniem jej sprawnego i szybkiego działania. Nie jest tajemnicą, że oczekiwanie na transport nasienia często potrafi zafundować hodowcy sporą dawkę adrenaliny. W tym przypadku wszystko przebiegło gładko”.  

Rusticaro Colorit
Rusticaro (Colorit Z x Bolshoi)
Ten spektakularnie galopujący ogierek, to efekt współpracy SK Dobrzyniewo i firmy Tacconi

Zakres usług

Tacconi współpracuje z wiodącymi stacjami ogierów w Holandii, Niemczech i Belgii. Posiada doświadczenie w transporcie nasienia schłodzonego, mrożonego, mrożonych zarodków oraz krwi do laboratoriów. Dodajmy, że odbywa się to w profesjonalnych warunkach i ze świadomością transportowanego towaru o wysokiej wartości.

Popularność firmy Tacconi oparta jest na kompleksowym podejściu do klienta, zaangażowaniu, dyspozycyjności, szybkości wykonywanych zleceń oraz miłej i kulturalnej atmosferze. 

Dawid Wolski pracuje z sercem. Takim na wyciągnięcie ręki hodowców.

W maju transport w specjalnej cenie! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z firmą Tacconi +48 889 362 637 

© Materiał reklamowy przygotowany dla Tacconi Transport

eurobreeding

Back to top