Strona główna » SCPMK Skoki Luzem 2022: Ponad 100 koni na starcie

SCPMK Skoki Luzem 2022: Ponad 100 koni na starcie

We wtorek 15 listopada w krytej ujeżdżalni Stadniny Koni Racot wystartuje SCPMK w skokach luzem. Do udziału zgłoszono ponad 100 koni z roczników 2019 i 2020. Lista zgłoszonych koni poniżej.

Pierwszego dnia (15.11) wystąpią wszystkie zgłoszone konie. W finale (16.11) zobaczymy 60% najlepszych koni z każdego z roczników.

Konie 2-letnie

  • Arianin WLKP (Quidamo x Bolshoi) hod./wł. SK Racot
  • Mister Bu WLKP (Late Night x Bajou du Rouet) hod./wł. SK Racot
  • Doris MK WLKP (Cassilio x Bolshoi) hod./wł. Maciej Kowalak
  • Uganda Z (United Touch S x Cros) hod./wł. Andrzej Gołaś
  • Fox Lady L AES (Zanzibar L x Quinta Real) hod./wł. Jan Ludwiczak
  • Night Pearl S AES (Dark’Ann x Tjungske) hod./wł. Robert Sławecki
  • Dia Cala OS (Diamant de Semilly x Calido I) hod./wł. Elżbieta Mallert
  • Iryzan PGN WLKP (Aracento x Maaik) hod./wł. SK Pępowo
  • Call Me Blue Z (Chacoon Blue x Clarimo) hod./wł. Jakub Rawecki
  • Nassau S SP (Verdi x Calvados Z) hod. Hubert Szurik/wł. Rafał Narloch
  • Ulischalla SP (Chaman x Diarado’s Boy) hod. Joanna Różewska
  • Corina Z (Cascaletto St Ghyvan x Aragonit) hod. Marlena Kraśnik/wł. Patrycja Płatos
  • QC ZR Z (Quintessence Z x Chilento) hod. Paweł Kruszyk/wł. Medicare
  • Casino Royal P Z (Cornado II Z x Gin Tonic Star) hod./wł. Marcin Półrolniczak
  • Nyiragongo Vulkan L (Vulkan L x Catoo) hod./wł. Jan Ludwiczak
  • Casterly Z (Cassilio x Contender) hod./wł. Łukasz Kwiatkowski
  • Lornet de Revel H Z (Late Night x Love Affair) hod./wł. Agnieszka Langer-Haniszewska
  • Rewers WLKP (Banknot x Counter) hod./wł. Hubert Wojciechowski
  • Pengo WLKP (Cassilio x Avero) hod./wł. SK Racot
  • Diamero II Mille Z (Dominator Z x Che Guevara L) hod./wł. Joanna Jagoda
  • Morus WLKP (Bandos x Socrates) hod. Przemysław Rosik/wł. Jacek Jakubczak
  • Bacardi HOLST (Baraque x Berlin) hod./wł. Wioletta Kosicka
  • Bergamo WLKP (Alan x Akcent) hod. Ryszard Jakubczak/wł. Karolina Siemowska
  • Umbria Optima BWP (Emerald x Thunder van de Zuuthoeve) hod. Bonum Agro/wł. Wojciech Szeszycki
  • Casalking HANN (Casall x Quidam’s Rubin) hod./wł. Dariusz Król
  • Cassadena Z (Cicero Z x Stakkato) hod./wł. Iwona Kruszyńska
  • Cząber WLKP (Vigo Heywood HZ x Frazes) hod./wł. Stefan Kierznowski
  • Caffe MK SP (Cassilio x Bolshoi) hod./wł. Maciej Kowalak
  • Cupido Z (Casino Royale Equinex Z x Chicago I Z) hod./wł. Artem Abaimov
  • Konrado WLKP (Alan x Tanos) hod. Danko Hodowla Roślin/wł. Karol Tomczak
  • Babbe Key Z (Balou du reventon x Bentley van de Heffinck) hod.Keystud / E & MJ Sleutels /wł. Roma Kosicka-Kaźmierczak
  • Heidi Heywood MB SP (Vigo Heywood HZ x Kaczan) hod./wł. Marcin Brudło
  • Coman D SP (Zinedine x Cascadello I) hod./wł. Stanisław Jóźwiakowski
  • Maradona SP (Late Night x Ludger) hod./wł. Sylwester Kosiński
  • Rogaty WLKP (Quidamo x Landos) hod./wł. SK Racot
  • Stunning M (Vulkan L x Corrado Son) hod. SK Moszna/wł. Jan Ludwiczak
  • Apollo K (Czardasz x Triomphe de Muze) hod./wł. Łukasz Krajewski
  • Casino L (Corrado Son x Clinton I) hod. Sławomir Jarmuszczak/wł. Sebastian Płatos
  • Danków (Vigo Heywood HZ x Quamiro) hod. Stefan Kierznowski/wł. Waldemar Rogowski
  • Casablanca In Black SP (Fabregas S x Caretello B) hod. Wanda Fedec/wł. Kazimierz Szyling
  • Inkanto W SP (Zinedine x Carlos DZ) hod. Ireneusz Koźlarek/wł. Agnieszka Wilczyńska
  • Haryzma Z (Heartbeat x Canoso) hod./wł. Andrzej Gołaś
  • Nightmare S AES (Dark’Ann x Tjungske) hod./wł. Robert Sławecki
  • Bistakkata WESTF (Bingo Boy x Stakkato) hod./wł. Elżbieta Mallert
  • Iluzjon PGN SP (Aracento x Sommerhit) hod./wł. SK Pępowo
  • Chimborazo L SP (Vulkan L x Cascavello) hod./wł. Jan Ludwiczak
  • Chilly Z (Columbus Z x Markies V) hod./wł. Jakub Rawecki
  • No Doubt S SP (Cicero Z x Calvados Z) hod. Hubert Szurik/wł. Rafał Narloch
  • Casemiro D SP (Zinedine x Cordess) hod./wł. Joanna Różewska
  • N Casalibra PS HOLST (Casall x Larimar) hod. Przemysław Sawicki/wł. Iwona Kruszyńska
  • Champion SP (Quidamo x Viscount) hod. SK Racot/wł. Aleksander Wechta
  • Monsieur Bu WLKP (Late Night x Bajou du Rouet) hod./wł. Stefan Kierznowski
  • Selion M SP (Vulkan L x Elvis) hod. SK Moszna/wł. Jan Ludwiczak
  • Catano MK SP (Ogano x Casall) hod./wł. Maciej Kowalak

Konie 3-letnie

  • Pestige Star SP (Lausitzer x Acorus) hod. Henryk Podkówka/wł. Kamil Niestrawski
  • Clintovio DSP (Chapeau Ciaco x Conturio) hod. Agrar GmbH Neu-Seeland Reinstedt/wł. Jerzy Cerba
  • Undercover vd Kattevenen Z (Uricas vd Kattevenen x London) hod./wł. SPRONKEN BVBA
  • Utamaro Red Wine OS (Urano De Cartigny x Zirocco Blue) hod. Małgorzata i Tomasz Siergiej/wł. Jakub Dorynek
  • Unicas MST (United Way x Cassini I) hod. Ketelsen/Mahrt ZG/wł. Maksim Stashkevich
  • Turbo VL BWP (Mr Uno-K Van’t Kattenheye x Cornet Obolensky) hod. Dimitri i Evelien Van Looveren/wł. Jan Ludwiczak
  • Mister Diarado HANN (Diarado x Cornet Obolensky) hod. Kurt Heinrich Böttcher/wł. Gospodarstwo Rolne Edmund Idkowiak
  • Makalu HOLST (Million Dollar x Cassini I) hod. Dr Andreas Kosicki/wł. Wioletta Kosicka
  • Malibu MŁP (Łyk Szampana x Mogun) hod. Krzysztof Wasiński/Martyna Jarczyńska
  • Tjungske Junior IPO (Tjunsgke x Lancer II) hod./wł. Przemysław Olejnik
  • Camerun GR SP (Calvino Z x Aviano) hod. Ryszard Gardyjas/Piotr Mikołajczak
  • VHS Silverado HOLST (Comme Il Faut x Castelan II) hod. Natalia Olesińska/Volteo Horse Service
  • Johnny L OLD (Kasanova de la Pomme x Numero Uno) hod. Joerg Zedler/wł. Jan Ludwiczak
  • Inka WS WLKP (Comme Prevu x Caius) hod./wł. Waldemar Stasiak
  • Tiamo van het Bergeneinde (Gitano van Berkenbroeck x Oklund) hod. Luc Vanbrabant/wł. Lilianna i Hanna Jachimowicz
  • Coco OJK Z (Columbus Z x Larron) hod./wł. Katarzyna Bartosiewicz
  • Lauvetier ZR Z (Lennard x Clarimo) hod.Paweł Kruszyk/wł. Medicare
  • Camillo HOLST (Comme Il Faut x Contender) hod. Marek Wąsiewicz/wł. Jerzy Cerba
  • Oh Daily Dancer KWPN (Daily Diamond) hod. J.Paas/wł. Wiktoria Ślifińska
  • Chios WLKP (Chiron xx x Landos) hod. SK Racot/wł. Aleksander Wechta
  • B White Star PGN WLKP (Arctic x Cap de B’Neville)hod. SK Pępowo/wł. Karolina Siejak
  • Jorida H Z (Joyride x Colman) hod./wł. Agnieszka Langer-Haniszewska
  • Zireael BT DWB (Heiline’s Zanzier) hod./wł. Katarzyna Wosik
  • Cyprys-N (Ulco x Biskwit)
  • Benareson (Quidam de Revel II x Landor) hod./wł. SK Racot
  • La Coruna L AES (Zanzibar L x Che Guevara L) hod./wł. Jan Ludwiczak
  • Emmie van de Kattevennen (Emerald x Orlando) hod. Marie Hoop/wł. Spronken BVBA
  • Knightsbridge Z (Kannan Jr x It’s The Business) hod. Redbart V.C/wł. Jakub Dorynek
  • Budrys WLKP (Astil L x Alcatraz) hod. Bogdan Jarech/wł. Andgelika Osińska
  • I’m Special de Lux HOLST (I’m Special de Muze x Casall) hod. Marek Wąsiewicz/wł. Dominika Czarlińska
  • Broadway (Bingo Boy x Rotspon) hod./wł. Elżbieta Mallert
  • Umberto Levante HOLST (Unlimited x Hickstead) hod. Michał Szadkowski/wł. Maryia Mikhailava & Siarhei Kazlou
  • Champion Of The Rose (Cornet Obolensky x Calato) hod. Ryszard Kosicki/wł. Roma Kosicka-Kaźmierczak
  • Evigo (Vigo Heywood HZ x Winston) hod./wł. Zbigniew Kosiński
  • Occon G KWPN (Zirocco Blue x Zapatero VDL) hod. Holandia/wł. Jan Ludwiczak
  • Trico van de Leewurk BWP (Carrera VDL x Arezzo VDL) hod. Jutte Van Nuffel/wł. Jerzy Cerba
  • Ulejlan K (Chaman x
  • Per Icy (Ici x Pegasus HB) hod. Grzegorz Jaroszewski/Danuta Jaroszewska
  • Karmen DS (Fabregas S x Carry Son) hod. Daria Skrzypczyńska/wł. Nadia Małecka
  • Candilis SP (Bamako de Muze x Quality Time)hod. SK Nad Wigrami/wł. Maciej Pawlak
  • Charon (Chiron xx x Tjungske) hod. SK Racot/wł. Quamiro Sp.z.o.o.
  • Uzi (Zinedine x Murano) hod. Hieronim Glazer/wł. Adam Zygmański
  • Up In The Air VD Katevennen Z (Uricas VD Katevennen x Carthago) hod. Spronken BVBA/wł. Maksim Stashkevich
  • Enjoy VD Katevennen Z (Extra x Diamant de Semilly) hod. Marie Hoop/wł. Edmund Idkowiak
  • Oscar MDB KWPN (Brantzau VDL x Ahorn) hod. Holandia/wł. Jan Ludwiczak
  • With Love SP (Bocaccio x For Pleasure) hod./wł. Wioletta Kosicka
  • Evisto IPO (Tjungske x Levisto) hod./wł. Przemysław Olejnik
  • Tornado GR SP(Calvino Z x Romario) hod. Ryszard Gardyjas/wł. Piotr Mikołajczak
  • Uma VD Katevennen Z (Uricas VD Katevennen x Orlando) hod./wł. SPRONKEN BVBA
  • Top Szef L SP(Vulkan L x Cartree Z) hod. Tomasz Bagniewski/Jan Ludwiczak
  • Czoko SP (Vulkan L x Cajero) hod.Wojtek Kędzierski/wł. Jakub Dorynek
  • Orestes-R (Zirocco Blue VDL x Canturano) hod. E. Reyrink/wł. Jerzy Cerba

Zamówienia zdjęć – Oliwia Chmielewska +48 606 875 999

Transmisja ze środowych konkursów finałowych będzie emitowana na Youtube portalu tylkoskoki.pl, link do transmisji TUTAJ.

Lista startowa i wyniki online TUTAJ

© Eurobreeding.com, fot. Oliwia Chmielewska

eurobreeding

Back to top