Strona główna » Vechta na lato: Letnia kolekcja źrebiąt i młodych koni już dostępna online

Vechta na lato: Letnia kolekcja źrebiąt i młodych koni już dostępna online

Lato tuż za rogiem, podobnie jak dwie letnie aukcje organizowane przez Związek Oldenburski 11th Oldenburg Special Edition (aukcja młodych koni skokowych i ujeżdżeniowych) oraz 34th Elite Foal Auction (aukcja źrebiąt). Obie odbędą się „na żywo” w sercu miejscowości Vechta, a więc w sercu Oldenburga. ałych i dużych kandydatów do aukcji można już oglądać online na HORSE24.

Kolekcja online

Zdjęcia, filmy i szczegółowe opisy pozwalają przyjrzeć się bliżej jakości źrebiąt i koni wierzchowych oferowanych na czerwcowej aukcji. Konie wierzchowe już teraz wyróżniają się na zawodach młodych koni i będzie można je wypróbować w siedzibie Związku Oldenburskiego w Vechcie od 14 czerwca po wcześniejszym umówieniu się z naszym zespołem.

Źrebięta imponują doskonałymi rodowodami, pochodzącymi od najlepszych sportowych reproduktorów i silnymi liniami klaczy.
Dostęp do całej kolekcji można uzyskać tutaj: www.oldenburger-auction.com

Nie tylko aukcja

Organizatorzy już teraz zapraszają na fenomenalny pokaz ogierów w dniu aukcji, 22 czerwca. Przed publicznością wystąpią takie gwiazdy jak Bon Bolero, Federer czy Viva Romance PS. Ich prezentacja rozpocznie się o 15.30 i będzie przedaukcyjną rozgrzewką. Po aukcji z radością zakończymy wieczór naszą imprezą świętojańską połączoną z tańcem i muzyką na żywo.

Doradztwo i obsługa klienta:
Dyrektor aukcji i dyrektor zarządzający Oldenburger Pferde-Vermarktungs GmbH
Roland Metz: +49(0)171-4364651, metz.roland@oldenburger-pferde.com

Konie ujeżdżeniowe:
Thomas Rhinow: +49(0)172-9748487 rhinow.thomas@oldenburger-pferde.com
Daniel Pophanken: +49(0)175-2930926 pophanken.daniel@oldenburger-pferde.com

Konie skokowe:
Philip Bölle: +49(0)171-1893792 boelle.philip@oldenburger-pferde.com
Benjamin Stratmann: +49(0)151-54408395 stratmann.benjamin@oldenburger-pferde.com

Dodatkowe informacje i zamawianie katalogów:
Elisabeth Gerberding: +49(0)4441-935512 gerberding.elisabeth@oldenburger-pferde.com
Heike Arends: +49(0)4441-935531 arends.heike@oldenburger-pferde.com

Zespół wsparcia HORSE24

Tel. +49(0)172-7267334 lub support@horse24.com

11th Oldenburg Special Edition

© Informacja prasowa Związku Oldenburskiego, fot. OLD Art

eurobreeding

Back to top