Strona główna » Wnuk ogiera La Calidad w kolekcji Aloga Auction!

Wnuk ogiera La Calidad w kolekcji Aloga Auction!

6 i 7 maja w Sentower Park odbędzie się prestiżowa aukcja koni – Aloga Auctions. Pierwszego dnia w gronie oferowanych skoczków znajdzie się wnuk holsztyńskiego ogiera La Calidad!

Twórcy aukcji, młodzi, ale już bardzo utytułowani skoczkowie Bertram i Harry Allen, zgromadzili w tym roku wyjątkową kolekcję. W katalogu znalazło się łącznie 19 koni o rodowodach skokowych i 12 koni ujeżdżeniowych. Wśród nich potomkowie takich gwiazd jak Casall, Dominator 2000 Z, Emerald, Escolar, Everdale, So Perfect czy Vitalis.

Wnuk La Calidada

Holsztyński Casalido ma w tej chwili sześć lat i legitymuje się licencją szwajcarskiego związku ZVCH. Ogier ma na swoim koncie zwycięstwa w konkursach dla młodych koni w Austrii i Niemczech, a w katalogu aukcji Aloga jest reklamowany jako prospekt na klasowego huntera.

Matka Casalido, wyhodowana w Szwajcarii Galida van Worrenberg jest sama sprawdzona w międzynarodowym sporcie do poziomu 1.40 m włącznie. Klacz to również półsiostra licencjonowanego ogiera Stylist. Casalido jest póki co jej jedynym potomkiem.

La Calidad swoją karierę hodowlaną rozpoczął w Niemczech, a jego pierwsze potomstwo startuje w międzynarodowych konkursach 1.40-1.45 m. La Calidad w sezonie 2024 jest dostępny w Stadninie Koni Moszna. Oferta stanówki jest dostępna TUTAJ.

Powiązane linki:

Casalido (Casall x La Calidad)

© Eurobreeding.com, fot. Aloga Auctions

eurobreeding

Back to top