Strona główna » Wyniki

Wyniki

Data: 27.04.2024
Nazwa wydarzenia: Dni Polskich Koni Sportowych Jarużyn 2024
Wyniki
Data: 20.03.2024 – 21.03.2024
Nazwa wydarzenia: Polowa próba dzielności ogierów PZHK
Wyniki
Data: 18.03.2024 – 20.03.2024
Nazwa wydarzenia: Kwalifikacja Młodych Ogierów Ras Szlachetnych do Treningu Polowego 2024
Wyniki
Data: 12.03.2024
Nazwa wydarzenia: Wyniki polowej próby dzielności klaczy ras szlachetnych, SK Racot
Wyniki
Data: 08.03.2024 – 10.03.2024
Nazwa wydarzenia: BWP Henstenkeuring 2024 III Etap
Wyniki
Data: 02.03.2024 – 03.03.2024
Nazwa wydarzenia: Uznawanie ogierów dla księgi Zangersheide, Deauville
Wyniki
Data: 16.02.2024 – 17.02.2024
Nazwa wydarzenia: Uznawanie ogierów dla księgi Zangersheide, Sentower Park
Wyniki
Data: 24.01.2024 – 27.01.2024
Nazwa wydarzenia: DSP Hengsttage 2024
Wyniki
Data: 24.01.2024 – 25.01.2024
Nazwa wydarzenia: AES Stallion Grading 2024
Wyniki
Data: 20.01.2024 – 21.01.2024
Nazwa wydarzenia: OL Körung 2024
Wyniki
Data: 18.01.2024 – 19.01.2024
Nazwa wydarzenia: OS Körung 2024
Wyniki
Data: 10.01.2024 – 12.01.2024
Nazwa wydarzenia: Schaufenster der Besten – Körung Deutsches Sportpferd
Wyniki
Data: 13.12.2023 – 22.12.2023
Nazwa wydarzenia: I etap selekcji KWPN 2023/2024
Wyniki
Data: 14.12.2023 – 16.12.2023
Nazwa wydarzenia: Holsteiner Körung Elmshorn 2023
Wyniki
Data: 03.12.2023 – 06.12.2023
Nazwa wydarzenia: Westfälischer Hengstmarkt Dressur (Ujeżdżenie)
Wyniki
Data: 03.12.2023 – 06.12.2023
Nazwa wydarzenia: Westfälischer Hengstmarkt Springen (Skoki)
Wyniki
Data: 08.12.2023
Nazwa wydarzenia: CAVALIADA Horse Auction 2023
Wyniki
Data: 02.12.2023
Nazwa wydarzenia: Intercarpathia
Wyniki
Data: 30.11.2023 – 02.12.2023
Nazwa wydarzenia: Trakehner Hengstmarkt 2023
Wyniki
Data: 08.11.2023 – 09.11.2023
Nazwa wydarzenia: SCPMK Skoki Luzem Racot 2023
Wyniki
Data: 04.11.2023
Nazwa wydarzenia: Czempionat w skokach luzem Stadnina Koni Galiny
Wyniki
Data: 02.11.2023 – 04.11.2023
Nazwa wydarzenia: Hannoveraner Hensgstmarkt 2023: Ogiery ujeżdżeniowe
Wyniki
Data: 19.10.2023 – 22.10.2023
Nazwa wydarzenia: MŚMK-C
Wyniki
Data: 27.10.2023 – 28.10.2023
Nazwa wydarzenia: Holsteiner Herbst Event 2023
Wyniki
Data: 03.10.2023
Nazwa wydarzenia: Lubuski Czempionat Użytkowy
Wyniki
Data: 30.09.2023
Nazwa wydarzenia: Czempionat Bolesławowo
Wyniki
Data: 30.09.2023
Nazwa wydarzenia: Krajowy Czempionat Koni WLKP i Regionalny Czempionat Koni SP
Wyniki
Data: 07.09.2023 – 01.10.2023
Nazwa wydarzenia: WBFSH Studbooks Jumping Global Champions Trophy
Wyniki
Data: 21.09.2023 – 24.09.2023
Nazwa wydarzenia: MŚMK Lanaken 2023
Data: 16.09.2023 – 16.09.2023
Nazwa wydarzenia: Lubuskie Premiowanie Źrebiąt
Wyniki
Data: 10.09.2023
Nazwa wydarzenia: XXI Warmińsko – Mazurskiego Czempionatu Źrebiąt
Wyniki
Data: 03.08.2023 – 06.08.2023
Nazwa wydarzenia: MŚMK-A Ermelo
Wyniki
Data: 08.09.2023
Nazwa wydarzenia: VI Czempionat źrebiąt holsztyńskich w Polsce
Wyniki
Data: 08.09.2023
Nazwa wydarzenia: Premiowanie źrebiąt i czempionat użytkowy SK Udórz
Wyniki
Data: 26.08.2023 – 27.08.2023
Nazwa wydarzenia: Wechta Foal Show 2023
Wyniki
Data: 21.02.2023 – 22.02.2023
Nazwa wydarzenia: AES Stallion Grading
Wyniki
Data: 13.08.2022 – 14.08.2022
Nazwa wydarzenia: Otwarty Czempionat koni ras szlachetnych Radzionków
Wyniki
Data: 13.08.2022 – 14.08.2022
Nazwa wydarzenia: III Otwarty Czempionat Źrebiąt Radzionków
Wyniki
Data: 23.07.2022 – 24.07.2022
Nazwa wydarzenia: Wechta Foal Show
Wyniki
Data: 08.02.2022 – 09.02.2022
Nazwa wydarzenia: AES Stallion Grading Poland
Wyniki
Data: 24.02.2021
Nazwa wydarzenia: AES Stallion Grading Poland
Wyniki
Data: 07.12.2021 – 08.12.2021
Nazwa wydarzenia: Polowa próba wierzchowa ogierów szlachetnych
Wyniki
Data: 23.01.2023
Nazwa wydarzenia: AES Stallion Grading Poland
Wyniki
Data: 22.03.2023
Nazwa wydarzenia: AES Stallion Grading Poland
Wyniki
Data: 27.02.2023
Nazwa wydarzenia: AES Stallion Grading Poland
Wyniki
Data: 26.01.2023
Nazwa wydarzenia: AES Stallion Grading Poland
Wyniki
Data: 24.10.2016
Nazwa wydarzenia: AES Stallion Grading Poland
Wyniki
Back to top