Strona główna » Z-Festival Poland 2023: panel zgłoszeniowy już otwarty

Z-Festival Poland 2023: panel zgłoszeniowy już otwarty

Przed nami kolejne interesujące wydarzenie hodowlane. Już 5 sierpnia na terenie KJ Agro-Handel Śrem w Olszy odbędzie się trzecia edycja Z-Festival Poland 2023.

Ta prestiżowa impreza, zorganizowana pod auspicjami księgi Zangersheide to doskonała okazja na zaprezentowanie swoich źrebiąt szerszej publiczności i przy okazji porównanie z dorobkiem innych hodowców.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku źrebięta będzie oceniać międzynarodowa komisja, w której składzie znajdzie się m.in. Heinz Meyer

Jak przekonuje przedstawicielka Zangersheide w Polsce, Joanna Pawlik, Z-Festival to doskonała okazja do oceny swojego hodowlanego dorobku w obiektywnych i fachowych warunkach. Jest to również świetna sposobność do zaznajomienia źrebięcia z transportem i przebywaniem w nowym otoczeniu, co jest bezcennym kapitałem na przyszłość.

Z-Festival jest otwarty dla wszystkich, którzy w 2023 zarejestrowali lub planują zarejestrować swoje źrebię w księdze Zangersheide. Organizatorzy zapraszają również publiczność, dla której wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Przydatne informacje

  • 5 sierpnia 2023 roku, Agro-Handel Śrem, Olsza 26, 63-100 Śrem, Polska
  • Zgłoszenia poprzez panel na stronie internetowej Zangersheide – Panel zgłoszeniowy
  • Sposób prezentacji: luzem przy matce
  • Koszt udziału – 45 euro wpisowe + 25 euro boks
  • Wstęp dla publiczności: wolny

Szczegółowych informacji udziela Joanna Pawlik, przedstawicielka Zangersheide w Polsce 0048536190668

© Eurobreeding.com, fot. materiały prasowe Zangersheide

eurobreeding

Back to top