Strona główna » Zangersheide Poland jeszcze bliżej polskich hodowców

Zangersheide Poland jeszcze bliżej polskich hodowców

Świetna wiadomość dla hodowców, którzy swoje konie rejestrują w księdze Zangersheide. Dziś ruszyło polskie biuro tej renomowanej organizacji hodowlanej.

Od kilku sezonów w Polsce bardzo prężnie działa oficjalna przedstawicielka Zangersheide Joanna Pawlik. Jej działania i świetna obsługa sprawiły, że wielu krajowych hodowców postanowiło opisywać w „Zetce”.

Jakie udogodnienia wiążą się z ostatnią decyzją Zangersheide? Przede wszystkim ma to usprawnić wymianę dokumentów i zaoszczędzić hodowcom stresu związanego z długim oczekiwaniem na przesyłkę z paszportem. Również zmiana właściciela w paszporcie będzie dzięki temu dokonywana szybciej. Wszystko bez konieczności wysyłania dokumentów do Belgii. Jest to też wyraźny sygnał ze strony Zangersheide, że Polska jest ważnym rynkiem:

Jestem pełna uznania dla polskich hodowców koni sportowych, którzy coraz silniej zaznaczają swoją obecność na europejskim rynku. W Zangersheide bardzo doceniamy ich zaangażowanie i to jakim zaufaniem obdarzyli nas przy dokonywaniu swoich wyborów hodowlanych. Stąd nasz kolejny krok w postaci wprowadzenia kolejnych udogodnień dla polskich hodowców. Głęboko wierzę, że będzie to kolejna okazja do rozszerzenia naszej współpracy – tłumaczy Joanna Pawlik

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u pani Joanny Pawlik +48 536 190 668 / pawlik@zangersheide.com lub na oficjalnym fanpage Zangersheide Poland – TUTAJ

Back to top