Strona główna » Equinia Auction łączy siły z polskimi hodowcami

Equinia Auction łączy siły z polskimi hodowcami

Nowość na europejskim rynku aukcyjnym. Francuska Equinia połączyła siły z dolnośląską Stadniną Koni pp. Kruszyńskich. W ten sposób powstała nowa marka KR Auction.

Pierwsza edycja KR Auction odbędzie się online w dniach od 22 do 24 lipca, a w ofercie przeważają młode konie – źrebięta, roczniaki i dwulatki. Jest to doskonała okazja do nabycia materiału hodowlanego najwyższej jakości.

Wyjątkowe rodowody, sportowe linie

W premierowej edycji KR Auction znalazły się aż dwa źrebięta po ogierze Dominator Z, a poza nim również potomkowie takich gwiazd jak Luigi D’Eclipse, Conthargos, Chacoon Blue, Pegase Van 't Ruytershof i wisienka na torcie – srokata klaczka bezpośrednio po ogierze Emerald!

Wśród oferowanych roczniaków znajdują się synowie i córki takich reproduktorów jak Casall ASK, Diamant De Semilly, Comilfo Plus Z. W katalogu znalazł się również znakomity dwuletni ogier po Comme il faut. Kolekcję uzupełniają klacze hodowlane pochodzące z najlepszych europejskich rodzin żeńskich. W kolekcji jest m.in. klacz wywodząca się z linii znakomitej klaczy Usha van 't Roosakker oraz inne klacze hodowlane, pochodzące z rodzin wybitnych koni sportowych takich jak Berlin, Chanel M, Daddy Cool JTH, and Cornet’s Spirit.

Equinia reklamując kolekcję KR Auction podkreśla, że zarówno Nevados S jak Quel Homme de Hus urodziły się w Polsce, więc aukcja może być świetną okazją do znalezienia ich następców.

Rejestracja i więcej szczegółów: WWW.EQUINIA.COMLink do kolekcji

Kontakt

  • Bernard Demets: +33 6 33 90 41 73
  • Iwona Kruszynska: +48 605 544 421

Jedna z gwiazd aukcji, dwuletni syn Comme il faut

© Eurobreeding.com – materiał reklamowy stworzony wspólnie z marką Equinia, na zdjęciu głównym Emilly KR Z po Emerald

eurobreeding

Back to top