Strona główna » Katalog ogierów » Dżianet NW

Katalog ogierów

Dżianet NW
nasienie mrożone

Conthargos - Grand Presidium xx - Jape xx

Przeznaczenie: skoki

Dżianet NW

Maść: gniada
Wzrost: 170 cm
Data urodzenia: 2020
Licencja: AES
Conthargos
Converter I
Cajandra Z
Contender
Fontirell
Carthago
Jalanda
Dżinger xx
Grand Presidium xx
Dżalinda xx
El Prado xx
Tipperary Melody xx
Jape xx
Dżessica xx

DŻIANET NW, to wyjątkowo urodziwy ogier, w bardzo szlachetnym, nowoczesnym typie. Jest to koń obdarzony bardzo dobrym ruchem we wszystkich chodach. Natomiast w skoku prezentuje niezwykłą lekkość, dużą siłę odbicia, a także świetną technikę.

Jego ojcem jest jeden z najbardziej pożądanych reproduktorów ostatnich lat, Conthargos. Ten wyjątkowo urodziwy syn ogiera Converter, zasłynął wśród hodowców, dając nie tylko doskonałe konie sportowe startujące w konkursach zaliczanych do światowego rankingu, ale także fantastyczne matki. Sam tylko Conthargos pozostawił po sobie, aż 40 uznanych synów.

Matka Dżianeta, klacz pełnej krwi angielskiej Dżinger xx w linii żeńskiej niesie krew wyjątkowego ogiera Jape xx, który zasłynął jako ojciec świetnych koni skokowych, w tym startującego do poziomu 160 cm wałacha Civis xx. Sama Dżinger w hodowli pozostawiła już skoczka poziomu 140 cm, wałacha Dżentelmen (po Elvaro), a także startującego w 3* WKKW, wałacha Dżoker (po Harley VDL).

Dżianet to ogier wyjątkowo obiecujący, z punktu widzenia sportowego i hodowlanego. Pomimo zaawansowania w krew na poziomie 69% xx prezentuje doskonały typ konia sportowego, obszerność i mechanikę ruchu, a także świetną jakość skoku. Dzięki temu ogier ten może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w hodowli koni do skoków przez przeszkody, jak i WKKW.

Rodzaj krycia

Nasienie mrożone
500 zł + 1000 zł

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top