Katalog ogierów

Caro NW
nasienie świeże

Grandorado TN - Elvaro - Coriano

Przeznaczenie: skoki

Caro NW

Maść: gniada
Wzrost: 170 cm
Data urodzenia: 2019
Licencja: PZHK
Grandorado TN
Eldorado van de Zeshoek
Charmieque
Clinton
Bijou Orai
Carolus II
Termieque
Cortina
Elvaro
Contessa
Calvaro
April Love M
Coriano
Nur Die

CARO NW to ogier w bardzo nowoczesnym typie konia sportowego. Obdarzony obszernym, okrągłym i bardzo silnym galopem, w skoku prezentuje niespotykaną siłę i doskonałą technikę.

Jego ojcem jest jeden z najpopularniejszych ogierów młodego pokolenia, dosiadany przez Willema Greve Grandorado TN N.O.P. Ten wyjątkowy sportowiec rozpoczął swoją karierę od zwycięstwa w teście ogierów KWPN z rekordowym wynikiem, a aktualnie jest brany pod uwagę do występu w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w Holenderskiej ekipie.

Matka Caro, wyhodowana Nad Wigrami klacz Cortina z powodzeniem startuje w konkursach zaliczanych do światowego rankingu pod Maksymilianem Wechtą. Z tej samej rodziny żeńskiej pochodzą również startująca na poziomie 150 cm klacz Cordoba (po Spartacus) oraz na poziomie 140 cm klacz Columbia (po Ultimo).

Caro nie tylko jest synem fantastycznego ogiera, ale także pochodzi z rodziny żeńskiej o udokumentowanych sukcesach sportowych. Dzięki temu jest to bardzo ciekawy ogier, z punktu widzenia zarówno sportowego, jak i hodowlanego. Co więcej, Caro udowodnił swoją przydatność do sportu, zdobywając tytuł vice mistrza Mistrzostw Polski Młodych Koni 2023.

Rodzaj krycia

Nasienie świeże
500 zł + 1000 zł

Chcesz opublikować swoje ogłoszenie? Zobacz, jak to zrobić!
Back to top