Strona główna » Wechta Foal Show 2022: Ostatni moment na zgłoszenie źrebięcia do udziału

Wechta Foal Show 2022: Ostatni moment na zgłoszenie źrebięcia do udziału

Tylko do 15 lipca będą przyjmowane zgłoszenia do czempionatu źrebiąt skokowych Wechta Equestrian Foal Show. Wydarzenie organizowane wspólnie przez Wechta Equestrian, Stadninę Koni Racot i Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaplanowano na weekend 23-24.07.

Do udziału w czempionacie organizatorzy zapraszają źrebięta skokowe z rocznika 2022, które zostaną opisane (lub mają już paszport) w księgach prowadzonych przez Polski Związek Hodowców Koni. Czempionat jest połączony z selekcją aukcyjną do Wechta Horse Auction 2022, która odbędzie się 20 sierpnia w Racocie.

W ramach Wechta Equestrian Foal Show zaplanowano rozegranie III klas: I Źrebięta zaawansowane w krew (jeden rodzic xx), II Klaczki skokowe, III Ogierki skokowe. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Zwycięskie źrebięta klas II i III otrzymają po 2800 zł. Wechta Equestrian ufundowała również 22 vouchery na stanówkę w sezonie 2023.

Zgłoszenia są przyjmowane mailowo pod adresem kjwechta@o2.pl wysyłając zgłoszenie należy podać dane źrebięcia tj. Imię, płeć, datę urodzenia, trzypokoleniowy rodowód oraz dane hodowcy i właściciela.

Do zobaczenia w Racocie. 

eurobreeding

Back to top