Strona główna » Mevita Foal & Embryo Auction 2022 – olimpijskie geny na CSIO5* Sopot 

Mevita Foal & Embryo Auction 2022 – olimpijskie geny na CSIO5* Sopot 

Imponująco prezentuje się kolekcja źrebiąt i embrionów oferowanych na pierwszej edycji Mevita Foal & Embryo Auction, aukcji źrebiąt towarzyszącej najważniejszym i najbardziej prestiżowym zawodom skokowym w Polsce. 

W sobotni wieczór, 11 czerwca, dokładnie o godzinie 20.00 ruszy licytacja, podczas której belgijski aukcjoner Louis De Cleene zaoferuje klientom z całego świata 27 starannie wyselekcjonowanych źrebiąt i embrionów. Aukcja będzie się odbywać w formule „onlive” – „na żywo” na sopockim hipodromie i online. 

Na sprzedaż trafi m.in. pełna siostra medalisty ME Riesenbeck 2021, ogiera Mumbai, córka ogiera Halifax VH Kluizebos od pełnej siostry Emeralda, córka uważanej za jedną z najlepszych na świecie klaczy Panama du Seigneur czy wreszcie urodziwy syn ogiera Cornet Obolensky od córki pełnej siostry og. Kashmir van Schuttershof. Każda z ofert to nie tylko potomek sprawdzonego ogiera (jak Balou du Reventon, Catoki, Chacco-Blue, Comme Il Faut czy Emerald), ale również znakomite europejskie linie żeńskie jak Qerly Chin, Usha van’t Roosakker czy holsztyńskie 318D2 i 741. 

Oficjalna prezentacja źrebiąt jest zaplanowana na sobotę, około południa. Start aukcji o godzinie 20.00. Wstęp na aukcję jest bezpłatny. Transmisja na portalu Świat Koni. 

Ważne linki:

Śledz @mevitafoalauction na FB i instagramie

Pełna siostra ogiera Mumbai

© Eurobreeding.com, fot. Oliwia Chmielewska/Mevita Foal & Embryo Auction, na zdjęciu głównym ogierek Coverdi KNT

eurobreeding

Back to top